Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 27 гостей.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Верховна рада України

Як підприємцю відображати амортизаційні відрахування в Книзі обліку доходів і витрат
Просмотров: 87

ФОП на загальній системі оподаткування мають право (за власним бажанням) включати до складу витрат, пов’язаних із провадженням їх господарської діяльності, амортизаційні відрахування з відповідним веденням окремого обліку таких витрат (пп. 177.4.6 ПКУ).

Розрахунок амортизації основних засобів і нематеріальних активів здійснюється із застосуванням прямолінійного методу нарахування амортизації, за яким річна сума амортизації визначається діленням первісної вартості об’єкта основних засобів і нематеріальних активів, яка амортизується, на строк корисного використання об’єкта основних засобів і нематеріальних активів (пп. 177.4.7 ПКУ).

Водночас, як роз’яснили фахівці ДФСУ в підкатегорії 104.08 системи «ЗІР», ФОП на загальній системі оподаткування нараховує та відображає амортизаційні відрахування в графі 8 Книги обліку доходів і витрат щомісяця.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально