Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 11 гостей.

Користувачі на сайті

 • admin

Рекомендуємо

Верховна рада України

Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради
Просмотров: 15282

Юридична адреса:
вул. Миру,44
м. Бахмут, Донецька область,
84500, Україна

Контактний телефон:
44-04-81

Електронна адреса:
umr@bahmutrada.gov.ua

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 8-00 до 17-15
П'ятинця з 8-00 до 16-00
Перерва з 12-00 до 13-00

Графік прийому громадян:

П.І.Б керівника (повністю) Посада Дні прийому Часи прийому Де здійснюється особистий прийом громадян(№ кабінету та телефону) За розподілом обов’язків основний напрямок діяльності Заміна на випадок відсутності з поважних причин
(П.І.Б. відповідальної особи)
Отюніна Наталя Сергіївна Начальник Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради п’ятниця 9.00 -12.00, 13.00-15.00 (попередній запис понеділок-четвер з 9.00 до 16.00) вул.Миру, 44, каб.524 тел. 44-04-81 Ведення обліку і звітності; архітектури та містобудування; земельних відносин;
обліку та розподілу житла; управління майном, що перебуває у комунальної власності.

 

Данилюк А.В.

Соколовська О.В.

Фурашова С.Ю.

Масна Т.А.

Вакансія Начальник відділу архітектури і містобудування  Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради – головний архітектор міста понеділок 8.00 -12.00, 13.00-15.00 вул.Миру, 44, каб.118 тел 44-13-25 Питання архітектури і містобудування на території Бахмутської міської ради Данилюк А.В.
Фурашова Світлана Юріївна

Начальник
відділу земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради

вівторок, середа 8.00 -12.00, 13.00-15.00 вул.Миру, 44, каб.522 тел. 44-04-79 Питання земельних відносин на території Бахмутської міської ради Морозова О.В.
Соколовська Оксана Владиславівна Начальник відділу обліку та розподілу житла Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради п’ятниця 8.00 -12.00, 13.00-15.00 вул. Миру, 44 каб.501 тел. 44-58-03 Питання обліку та розподілу житла на території Бахмутської міської ради Матченова Л.И.
Масна Тетяна Анатоліївна Начальник відділу з управління комунальною власністю понеділок,
середа
8.00 -12.00, 13.00-15.00 вул. Миру, 44 каб.520 тел. 44-04-39 Питання оренди майна комунальної власності;
приватизації, відчуження майна комунальної власності;
списання майна
Ященко Г.О.

Стислий перелік функцій:

 • Розробляє та подає у встановленому порядку на затвердження інформаційні карти послуг, що надаються Управлінням.
 • Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг фізичних та юридичних осіб з питань, що належать до компетенції Управління, та вживає відповідні заходи.
 • Відповідно до своїх повноважень здійснює збір, обробку, використання персональних даних фізичних осіб, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 • Забезпечує конфіденційність та захист персональних даних працівників Управління та заявників, інформування або повідомлення про дії з персональними даними суб’єкта персональних даних згідно вимог чинного законодавства.
 • Забезпечує оперативний і повний розгляд запитів на публічну інформацію та надання відповідей на них запитувачам, визначає осіб, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації.
 • В установленому законодавством порядку забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Управління.
 • Бере участь, відповідно до своїх повноважень у засіданнях консультаційних, дорадчих органів, утворених рішеннями Бахмутської міської ради, її виконкому та розпорядженнями міського голови.
 • Вживає заходи, в межах наданих повноважень, щодо запобігання та протидії корупції.
 • Також Управління відповідно до покладених на нього завдань, здійснює наступні функції:

З питань архітектури і містобудування

 1. Підготовка і подання на розгляд Бахмутської міської ради відповідних місцевих містобудівних програм, генерального плану та Правил забудови міста Бахмута з обґрунтуванням потреб та визначення переважних напрямів використання території міста та здійснення їх реалізації.
 2. Координація діяльності суб'єктів господарювання по створенню об'єктів містобудування, координація дій учасників з розроблення всіх складових частин проектів з планування і благоустрою територій, будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, перебудови) будівель і споруд.
 3. Здійснення контролю за станом благоустрою при наданні згоди на розробку містобудівної документації та збір вихідних даних на проектування для спорудження об’єктів містобудування.
 4. Здійснює контроль щодо реалізації на території міста Бахмута Правил забудови міста Бахмута.
 5. Створення і ведення містобудівного кадастру.
 6. Надання дозволу в порядку встановленому законодавством на розміщення реклами на території міста.
 7. Надання пропозицій в установленому законодавством порядку щодо території під забудову, участь у виборі та наданні землі для містобудівних потреб, надання відповідно до закону містобудівних умов і обмежень забудови території.
 8. Організує та проводить архітектурні та містобудівні місцеві конкурси для виявлення кращих архітектурно-планувальних, інженерно-технічних та економічних проектних пропозицій щодо об'єктів містобудування та архітектури і визначення виконавців проектної документації щодо забудови визначених земельних ділянок.
 9. Проводить громадські обговорення містобудівної документації, Правил забудови міста, Генерального плану міста.
 10. Створює і веде архів містобудівної документації та містобудівного кадастру.
 11. Готує проекти договорів про згоду сплатити пайовий внесок та про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Бахмута, а після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.
 12. Здійснює контроль за виконанням умов договорів про згоду сплатити пайовий внесок та про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Бахмута.
 13. В разі необхідності готує матеріали для внесення змін до договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Бахмута або для участі у судових справах, пов’язаних з питаннями архітектури і містобудування, у порядку встановленому законодавством.
 14. В межах компетенції, розглядає спори з питань містобудування.
 15. Готує пропозиції щодо організації охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури, паркових і садибних комплексів.
 16. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови, наказів Управління з питань архітектури і містобудування та здійснює контроль за їх виконанням.
 17. Організовує роботу містобудівної ради, складає протоколи та витяги з протоколів містобудівної ради.
 18. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань у сфері архітектури та містобудування, передбачених діючим законодавством України.

У сфері земельних відносин

 1. Підготовлює і вносить на розгляд Бахмутської міської ради проекти програм з питань земельних відносин, з обґрунтуванням потреб та визначення переважних напрямів використання території міста.
 2. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови, наказів Управління з питань земельних відносин та здійснює контроль за їх виконанням.
 3. Сприяє проведенню на конкурсній основі земельних торгів з продажу та передачі в оренду земельних ділянок.
 4. Проводить роботу щодо набуття територіальною громадою міста Бахмута права комунальної власності на безхазяйне майно та відумерлу спадщину у вигляді земельних ділянок.
 5. Забезпечує погодження проектів землеустрою.
 6. Готує проекти договорів оренди (продажу) земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута а після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.
 7. Здійснює контроль за виконанням умов договорів оренди (продажу) земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 8. В разі необхідності готує матеріали для внесення змін до договорів оренди земельних ділянок або для участі у судових справах, пов’язаних з земельними спорами, у порядку встановленому законодавством.
 9. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на відділ завдань з питань земельних відносин, передбачених діючим законодавством України.

У сфері обліку та розподілу житла

 1. Здійснює облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, а також подає інформацію для внесення до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов у порядку, визначеному законодавством.
 2. Готує пропозиції на розгляд виконавчого комітету Бахмутської міської ради щодо прийняття громадян на квартирний облік при виконкомі Бахмутської міської ради, надання та обмін жилих приміщень у житлових будинках (гуртожитках), які є комунальною власністю територіальної громади м. Бахмута, включення (виключення) жилих приміщень з числа службових, зміну договору найму та інші.
 3. Здійснює контроль за станом квартирного обліку та додержанням житлового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території міста Бахмута, незалежно від форм власності.
 4. Проводить роботу щодо набуття територіальною громадою міста Бахмута права комунальної власності на безхазяйне майно та відумерлу спадщину у вигляді жилих приміщень (квартир, садибних жилих будинків).
 5. Організує роботу міської житлової комісії при виконавчому комітеті  Бахмутської міської ради.
 6. Видає ордери на заселення жилої площі в будинках та гуртожитках комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, веде облік видачі ордерів.
 7. Організує та здійснює роботу щодо проведення приватизації житлового фонду, який є комунальною власністю територіальної громади м. Бахмута.
 8. Оформлює свідоцтва про право власності на житло.
 9. Організовує та здійснює позовну роботу з питань дотримання житлового законодавства.
 10. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови та наказів Управління з питань обліку та розподілу житла, здійснює контроль за їх виконанням.
 11. Організовує роботу з надання методичної допомоги ініціативним групам по створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) у проведенні установчих зборів, підготовці документів до державної реєстрації.
 12. Здійснює реєстрацію і ведення реєстру об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на території міста Бахмута.
 13. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань з питань реалізації житлового законодавства, передбачених діючим законодавством України

У сфері  управління комунальною власністю

 1. Підготовлює і вносить на розгляд Бахмутської міської ради пропозиції щодо порядку та умов відчуження (оренди) комунального майна, переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, переліку об’єктів, які можуть надаватися у концесію, подання Бахмутській міській раді письмових звітів про хід та результати відчуження комунального майна. 
 2. Здійснює облік та контролює ефективність використання майна комунальної власності територіальної громади міста Бахмута, переданого в господарське відання або оперативне управління підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади м. Бахмута, а також у постійне або тимчасове користування юридичним і фізичним особам.
 3. Проводить роботу щодо набуття територіальною громадою міста Бахмута права комунальної власності на безхазяйне майно та відумерлу спадщину у вигляді нежилих приміщень.
 4. Вносить пропозиції Бахмутській міській раді щодо приймання-передачі майна різних форм власності у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута, якщо воно має важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальної громади міста Бахмута, в тому числі відомчих гуртожитків (майнових комплексів).
 5. Вносить пропозиції на розгляд Бахмутської міської ради та її виконавчого комітету щодо продажу або оренди майна, що належить до комунальній власності територіальної громади м. Бахмута.
 6. Здійснює в порядку, визначеному Бахмутською міською радою, повноваження щодо приватизації об'єктів права комунальної власності.
 7. Виступає за дорученням міського голови та Бахмутської міської ради орендодавцем цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) та окремо визначеного майна що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бахмута, організовує проведення конкурсів (аукціонів) на право оренди нерухомого майна.
 8. Розробляє та вносить на розгляд Бахмутської міської ради переліки об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, які підлягають приватизації.
 9. Координує діяльність з обліку та реєстрації відповідно до законодавства об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 10. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови та наказів Управління з питань управління комунальною власністю.
 11. Готує проекти договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бахмута а після їх укладання забезпечує їх облік та зберігання.
 12. Разом з балансоутримувачами здійснює контроль за виконанням умов договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 13. В разі необхідності готує матеріали для внесення змін до договорів оренди (відчуження) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бахмута або для участі у судових справах, пов’язаних з договірними відносинами.
 14. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених завдань з питань управління комунальною власністю, передбачених діючим законодавством України.

З питань обліку та звітності

 1. Складає проект бюджету Управління.
 2. Забезпечую дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
 3. Забезпечує контроль за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
 4. Готує та вносить на розгляд міської ради пропозицій щодо обсягів бюджетного фінансування програмних заходів за напрямками діяльності Управління.
 5. Забезпечує здійснення заходів щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів з напрямків діяльності Управління.
 6. Веде облік змін, які вносяться до кошторису видатків Управління за рішенням Бахмутської міської ради, та включають бюджетні призначення, встановлені рішенням про міський бюджет м. Бахмута, на конкретні цілі, що пов'язані з реалізацією програм, віднесених до сфері діяльності Управління.
 7. Організує розроблення бюджетних запитів для подання фінансовому управлінню міської ради в терміни та в порядку, встановленому Бахмутською міською радою або її виконавчим органом.
 8. Бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів міста, аналізує соціально-економічні показники розвитку міста та враховує їх під час складання проекту бюджету Управління.
 9. Здійснює контроль та аналіз  виконання міського бюджету відповідно до планових асигнувань (доходи та витрати) за напрямками діяльності Управління.
 10. Несе відповідальність за своєчасність, достовірність та зміст поданих фінансовому управлінню Бахмутської міської ради бюджетних запитів, які мають містити всю інформацію, необхідну для аналізу показників проекту міського бюджету м. Бахмута в сфері фінансування діяльності Управління.
 11. Забезпечує захист фінансових інтересів Бахмутської міської ради та здійснює, у межах своєї компетенції за напрямками діяльності Управління, контроль за дотриманням бюджетного законодавства.
 12. Здійснює в установленому порядку організацію виконання міського бюджету з питань реалізації програм, віднесених до повноважень Управління, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
 13. Проводить моніторинг змін, що вносяться до міського бюджету.
 14. Готує пропозиції щодо визначення чисельності працівників, фонду оплати їх праці, витрат на утримання відділів Управління та здійснює контроль за витрачанням цих коштів.
 15. Складає та аналізує  місячні, квартальні і річні звіти про виконання кошторису видатків.
 16. Готує пропозиції з питань ефективного використання фінансових ресурсів.
 17. Веде відповідно до діючого законодавства бухгалтерський облік, складає звітність про фінансово-господарську діяльність Управління і забезпечує зберігання її та первинної документації у терміни, встановлені законами.
 18. Подає до державного податкового органу та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).
 19. Сплачує належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.
 20. Готує проекти рішень Бахмутської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови та наказів Управління з питань обліку та звітності та здійснює контроль за їх виконанням.
 21. Виконує інші функції, пов'язані з виконанням покладених на нього завдань, передбачених діючим законодавством України.

Склад штату працівників:

ФИО Посада № каб. № телефона
Отюніна Наталя Сергіївна Начальник УМР к. 524 44-04-82
Вакансія Заступник начальника УМР к. 515
Малецька Анастасія Сергіївна Головний спеціаліст-юрисконсульт к. 519 44-60-79
Мартиненко Тетяна Миколаївна начальник відділу обліку та звітності к. 523 44-04-78
Тарадай Ганна Олександрівна Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності к. 523 44-04-78
Масна Тетяна Анатоліївна Начальник відділу з управління комунальною власністю к. 515 44-60-78
Ященко Ганна Олегівна Спеціаліст 1 категорії відділу з управління комунальною власністю к. 520 44-04-39
Кривошеєва Віра Володимирівна Спеціаліст 1 категорії відділу з управління комунальною власністю к. 520 44-04-39
Вакансія Спеціаліст 2 категорії відділу з управління комунальною власністю к. 520 44-04-39
Вакансія Начальник відділу архітектури і містобудування – головний архітектор міста к. 525 44-04-83
Данилюк Алла Василівна Заступник начальника відділу архітектури і містобудування к. 518 44-02-55
Мирошниченко Сергій Миколайович Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування к. 526
Попов Федір Сергійович Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування к. 518 44-02-55
Відюк Катерина Вікторівна Спеціаліст 1 категорії відділу архітектури і містобудування к. 526
Фурашова Світлана Юріївна Начальник відділу земельних ресурсів к. 522 44-04-79
Морозова Олена Вікторівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів к. 521 44-03-13
Корнієць Тетяна Олександрівна Провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів к. 521 44-03-13
Соколовська Оксана Владиславівна Начальник відділу обліку та розподілу житла к. 501 44-58-03
Матченова Лариса Іванівна Спеціаліст 1 категорії відділу обліку та розподілу житла к. 500 44-04-41
Вакансія Спеціаліст 1 категорії відділу обліку та розподілу житла к. 500 44-04-41

 

Послуги, які надаються населенню:

 • Відділ обліку та розподілу житла :
  1. ПРИЙНЯТТЯ ГРОМАДЯН НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК ПРИ ВИКОНКОМІ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
   Довідка про прийняття на квартирний облік при виконкомі Бахмутської міської ради
  2. НАДАННЯ ДОЗВОЛУ  ГРОМАДЯНАМ  НА ЗМІНУ ДОГОВОРУ НАЙМУ НА ЖИЛЕ ПРИМІЩЕННЯ (ЖИЛУ ПЛОЩУ У ГУРТОЖИТКУ, ЯКИЙ Є КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.БАХМУТА)
   Витяг з рішення виконкому Бахмутської міської ради
  3. НАДАННЯ ЖИЛОГО ПРИМІЩЕННЯ У МІСТІ БАХМУТУ
   Ордер на жиле приміщення
  4. НАДАННЯ  ЖИЛОЇ   ПЛОЩІ У ГУРТОЖИТКУ, ЯКИЙ Є КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА АРТЕМІВСЬКА
  5. Ордер  на  жилу площу у гуртожитку, який є комунальною власністю територіальної громади м. Бахмута
  6. ПРИВАТИЗАЦІЯ  КВАРТИРИ (БУДИНКУ, КІМНАТИ У КОМУНАЛЬНІЙ КВАРТИРІ)
   Свідоцтво про право власності на житло
  7. ПРИВАТИЗАЦІЯ  ЖИЛОГО  ПРИМІЩЕННЯ В  ГУРТОЖИТКУ  
  8. Свідоцтво про право власності на житло
  9. ВИДАЧА ДУБЛІКАТА СВІДОЦТВА ПРО ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЖИТЛО
  10. Дублікат свідоцтва про право власності на житло
  11. ЗАТВЕРДЖЕННЯ СПІЛЬНИХ РІШЕНЬ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА ПРОФСПІЛОК ПІДПРИЄМСТВ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ ПРАЦІВНИКІВ НА КВАРТИРНИЙ ОБЛІК ЗА МІСЦЕМ РОБОТИ
   Рішення виконкому Бахмутської міської ради
  12. ЗАТВЕРДЖЕННЯ СПІЛЬНИХ РІШЕНЬ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА ПРОФСПІЛОК ПІДПРИЄМСТВ ЩОДО ЗАСЕЛЕННЯ ПРАЦІВНИКАМИ ЖИЛИХ ПРИМІЩЕНЬ (СЛУЖБОВИХ ЖИЛИХ ПРИМІЩЕНЬ) 
  13. Рішення виконкому Бахмутської міської ради
  14. ВКЛЮЧЕННЯ (ВИКЛЮЧЕННЯ) ЖИЛИХ ПРИМІЩЕНЬ ДО(З) ЧИСЛА СЛУЖБОВИХ
  15. Рішення виконкому Бахмутської міської ради
  16. РЕЄСТРАЦІЯ  ОБ’ЄДНАННЯ  СПІВВЛАСНИКІВ  БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ У МІСТІ БАХМУТУ
  17. Наказ Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради
  18. ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО ПЕРЕБУВАННЯ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ПРИ ВИКОНКОМІ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   
  19. Довідка про перебування на квартирному обліку при виконкомі Бахмутської міської ради
  20. ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО УЧАСТЬ В ПРИВАТИЗАЦІЇ ЖИТЛА НА ТЕРИТОРІЇ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  
  21. Довідка про участь в приватизації житла на території Бахмутської міської ради
 • Відділ з управління комунальною власністю :
  1. Передача майна комунальної власності територіальної громади м. Бахмута в оренду
  2. Приватизація об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Бахмута
 • Відділ земельних ресурсів:
  1. Надання довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок
  2. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права суборенди (сервітуту)
  3. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (частини) земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється
  4. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної (их) ділянки (ок) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває (ють) в оренді (постійному користуванні)
  5. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою(проекту/технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості))(для безоплатної приватизації земельної ділянки)
  6. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута шляхом викупу для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності
  7. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою(проекту/технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості) на умовах оренди, на умовах оренди з наступним викупом, постійного користування, шляхом викупу)
  8. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення (частини) земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (та зміна її цільового призначення)
  9. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної (их) ділянки (ок) комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває (ють) в оренді (постійному користуванні) (та надання їх на умовах оренди  (постійного користування))
  10. Передача у власність земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бахмута
  11. Надання в оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної  громади м. Бахмута
  12. Надання в постійне користування земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної  громади м. Бахмута
  13. Надання згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута в натурі (на місцевості)
  14. Продаж земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
  15. Поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
  16. Припинення оренди (частини) земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо поділу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває в оренді))
  17. Припинення права постійного користування (частини) земельної ділянки (та затвердження документації із землеустрою (проекту / технічної документації) щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута (щодо поділу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута, що перебуває в постійному користуванні))
  18. Анулювання рішення Бахмутської міської ради з земельних питань
  19. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди (сервітуту)
  20. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута для встановлення земельного сервітуту
  21. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Бахмута та встановлення земельного сервітуту
  22. Продовження терміну дії договору про встановлення сервітуту на земельну ділянку комунальної власності територіальної громади м.Бахмута
 • Відділ архітектури та містобудування:
  1. Надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  2. Видача паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Бахмута
  3. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
  4. Внесення змін в існуючу нумерацію у забудові м. Бахмута
  5. Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки
  6. Надання згоди на встановлення тимчасового гаражу легкового автотранспорту на території м. Бахмута

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:
Скрипник Валерія Іванівна, спеціаліст І категорії - юрисконсульт відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю, наказ від 31.10.2016 № 127 п.

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

 • Відділ земельних ресурсів:
  • Земельний кодекс України від 25.10.2001 №2768-ІІІ із внесеними до нього змінам.
  • Закон України від 22.05.2003 №858-ІV «Про землеустрій» із внесеними до нього змінами.
  • Закон  України «Про оренду землі» в редакції від 02.10.2003 №1211-IV із внесеними до нього змінами.
  • Закон України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, ст.ст.26,60.
  • Закон України від 11.12.2003 №1378-IV «Про оцінку земель» із внесеними до нього змінами.
  • Закон України від 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр» із внесеними до нього змінами.
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 №513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» із внесеними до неї змінами.
  • та інші
 • Відділ обліку та розподілу житла :
  • Житловий кодекс Української РСР 
  • Сімейний кодекс України  пункт 2 частини першої ст. 248
  • Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»  пункт 2ст. 30
  • Закон України «Про адміністративні послуги» пункт 4 ст.10
  • Закон України «Про звернення громадян» ст. 20
  • Закон України «Про  захист персональних даних» ст.10,12
  • Закон України «Про прокуратуру» ст.49
  • Закон України «Про міліцію»  пункт 3 ст.22
  • Закон України «Про пожежну безпеку» абзац 3 ст.22
  • Закон України «Про освіту» пункт 1 ст.55
  • Закон України «Про охорону дитинства» абзац 5 ст.25
  • Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» ст.33
  • Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» ст.33
  • Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» пункт18 ст.13, пункт15 ст.15
  • Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» пункт 23 ст.20, пункт 3 ст.21
  • Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного   будинку»
  • Закон України «Про приватизацію державного житлового фонду»
  • Закон України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»
  • Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470;
  • Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затверджений  постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 № 992;
  • Положення про гуртожитки, які є комунальної власністю територіальної громади міста Артемівська, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.11.2012 № 404;
  • Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затверджено  Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 №396;
  • Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Української РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів Української РСР від 04.02.88 №37 із внесеними до нього змінами;
 • Відділ з управління комунальною власністю:
  • Закон України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами.
  • Закон України «Про приватизацію державного майна» в редакції від 19.02.97 №89/97-ВР із внесеними до нього змінами.
  • Закон України  «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» в редакції від 15.05.1996 №189/96-ВР, із внесеними до нього змінами.
  • Закон  України «Про оренду державного та комунального майна» в редакції від 14.03.95 № 98/95-ВР із внесеними до нього змінами.
  • Закон України від 16.07.1999 №997-XIV “Про концесії” із внесеними до нього змінами.
  • Закон України від 03.03.98   № 147/98-ВР «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» із внесеними до нього змінами.
  • Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 №1482,  із внесеними до нього змінами.
  • Порядок організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затверджений рішенням Артемівської міської ради  від 26.09.2012 № 6/28-504.
  • Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська у новій редакції, затверджене рішенням Артемівської міської ради  від 26.12. 2012 № 6/33-580.
  • Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська у новій редакції, затверджена рішенням Артемівської міської ради  від 26.12. 2012 № 6/33-581.
  • Положення про порядок укладання контрактів з керівниками комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), засновником яких є Артемівська міська рада, затверджене 30.01. 2013 № 6/34-610.
  • Порядок передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м. Артемівська шляхом укладення договорів позички, затверджений рішенням Артемівської міської ради від 26.03.2014 № 6/49-959.
  • Положення про порядок приватизації та відчуження об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, затверджений рішенням Артемівської міської ради від 26.03.2014 № 6/49-960.
 • Відділ архітектури і містобудування
  • Закон України від 21.05.1997 №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами;
  • Закон України від 06.09.2005 №2807 – IV «Про благоустрій населених пунктів» із внесеними до нього змінами;
  • Земельний  кодекс  України;
  • Закон  України  «Про архітектурну діяльність»;
  • Закон України « Про основи містобудування»;
  • Закон України « Про планування і забудову»;
  • Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • Закон України від 06.10.2005 № 2961- IV «Про  реабілітацію інвалідів в Україні» ;
  • Закон України  «Про автомобільний транспорт» в редакції від  23.02.2006 № 3492-IV із внесеними до нього змінами;
  • Постанова КМУ  від  29.07.2009 №784 «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних  груп населення на 2009-2015 роки «Безбар`єрна Україна» із внесеними до неї змінами;
  • Постанова КМУ від 25 травня 2011 р. N 559 «Про містобудівний кадастр »;
  • Указ Президента України від 01.06.2005 № 900/2005 «Про першочергові заходи щодо створення  сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями»;
  • Указ Президента України «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями»;
  • Наказ Державного комітету України по житлове - комунальному господарству від 15.05.1995 №21 «Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту»;
  • Наказ Державного комітету України з питань житлове - комунального господарства від 23.09.2003 №154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів» із внесеними до нього змінами;
  • Правила утримання  жилих будинків та прибудинкових територій,   затвердженого  Наказом   Держжитлокомунгоспу України  17.05.2005  N 76;
  • ДБН В2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і  споруд для маломобільних груп населення»;
  • ДБН  Б.22 – 5:2011 «Благоустрій територій»;
  • ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень».

Дорадчі органи:


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально