Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Решение сессии от 27.04.2011 №6/6-118
Просмотров: 1253
сессия : 

Про надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська – цілісний майновий комплекс комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України від від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами,  міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1.  Надати повноваження товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об’єкт  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська – цілісний майновий комплекс комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»
 2. Організаційне виконання рішення покласти постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.

 Міський  голова                                             О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення сессії від 27.04.2011 №6/6-118
Про надання повноважень товариству з обмеженою відповідальністю «Артемівськводоканал» з нарахування амортизації ...
13.53 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально