Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Привітання від учнів школи №7 зі святом воїнів-захисників України
Просмотров: 507
15 Жовтень, 2015 - 11:03
Привітання від учнів школи №7 зі святом воїнів-захисників України

Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», згідно плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів разом із класними керівниками Наталею Авраменко та Наталею Косяк відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом.

Діти із задоволенням приготували привітання, вітальні листівки, виготовлені власноруч оберіги, та подарували їх військовим.

Учні також відвідали шкільну бібліотеку, де прослухали цікаву інформацію про історію українського війська та переглянули підбірку матеріалу, присвячену цій темі.

Ми всі пам`ятаємо та будемо шанувати своїх захисників.

Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом. Напередодні Дня Захисника України, в межах Всеукраїнської акції «Покрова Героїв», 13 жовтня учні 6 та 7-Б класів відвідали гуртожиток, де мешкають військові, захисники миру в нашому місті, та привітали їх зі святом.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально