Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих
Просмотров: 419
8 Вересень, 2016 - 20:49
«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих

Напередодні святкування 445-річчя Бахмута жителі мікрорайону «Ювілейний» отримали чудовий подарунок від місцевих меценатів.

Завдяки міському благодійному фонду «ДАР», та еко-центру «Парадиз» тепер жителі мають змогу відпочити у новій етнічній зоні відпочинку, яка отримала назву «Дарунок».

На відкритті скверу дітей і дорослих чекала концертна програма та флеш-моб, підготовлені Бахмутським центром дітей та юнацтва, мильні бульбашки, морозиво, шоколад і солодка вата. Маленькі жителі мікрорайону фотографувалися з великими казковими персонажами і каталися на гойдалках. Особливо сподобалася дітям робота острівця «Аквагрим».

Також приємним моментом заходу став конкурс на кращу назву скверу. Загальним голосуванням присутні вирішили, що цьому зеленому куточку найкраще підійде назва «Дарунок». Переможниця конкурсу також отримала від Благодійного фонду «ДАР» приз за кращу назву скверу.

 

«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих«Дарунок» тепер радує дітей та дорослих

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально