Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 12 гостей.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Урочистості до 15-ої річниці Конституції України
Просмотров: 6388
25 Червень, 2011 - 15:04
Урочистості до 15-ої річниці Конституції України

В Артемівському міському центрі  культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди 15-ї річниці Конституції України.

Відкриваючи урочисте зібрання, міський голова Олексій РЕВА зазначив: «Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

І сьогодні співпраця між усіма гілками державної влади, чого не спостерігалось багато років, вибудовує принципово новий, ефективний формат взаємодії у владному середовищі. Загальний напрям розвитку країни задає команда реформаторів на чолі з Президентом Віктором Федоровичем ЯНУКОВИЧЕМ. Ідеї цієї команди знаходять повну підтримку в Парламенті. Робота всієї влади – і центральної, і місцевої, - спрямована на досягнення основної мети - забезпечити добробут громадян.

І тому ми повинні пам’ятати, що 28 червня - це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і свободи громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Дотримуватись конституційних норм та бути гідними громадянами своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас. І лише від наших подальших кроків залежить, яку Україну ми збудуємо нашим нащадкам».

Під час заходу Олексій РЕВА нагородив працівників різних сфер діяльності Артемівської громади Дипломами, Почесними грамотами та Нагрудними знаками за вагомий внесок у розвиток держави, активну громадську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально