Зараз на сайті 1 користувач та 115 гостей.

Верховна рада України

Відкриті обласні змагання за програмою двоєборства

Переглядів: 3089
06.12.2016 - 13:14

2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.

У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 2002, 2003, 2004 року народження та молодше - 204 атлети з 13 команд: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДВУОР ім.С.Бубки, ДЮСШ м.Костянтинівки, ДЮКФП-2 м.Краматорська, ДЮСШ м.Вугледару, ДЮСШ м.Мирнограду, КДЮСШ №2 м.Северодонецька, КЗ «Лисичанська МДЮСШ», ДЮСШ м.Торецька, ДО ДЮСШІ, КЗ «Міська ДЮСШ» м.Слов’янська, ДЮСШ Бахмутського району, ОКДЮСШ м.Дружківки.

Найкращими в своїх вікових категоріях за результатами двоборства стали юні бахмутськи легкоатлети:

Біг на 60м + біг на 200м – Маляр Олександр;

Біг на 60м + біг на 800м – Медведєв Сергій;

Біг на 60м + стрибки у висоту – Шульженко Аміна, Ходикін Данило, Одарчу Рустам, Калініченко;

Біг на 60м + стрибки у довжину - Зінченко Арина;

Біг на 60м + потрійний стрибок – Домінський Олександр;

Біг на 60м + штовхання ядра – Абдуліна Єлизавета, Радіонов Антон, Фролова Діана

Чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.2 грудня в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулися відкриті змагання з легкої атлетики за програмою двоєборства серед команд ДЮСШ Донецької та Луганскої області.