Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.

Рекомендуємо

Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12
Просмотров: 516
22 Лютий, 2017 - 16:42
Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12

На честь вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12 пройшли різноманітні заходи.

У класних колективах відбулися виховні заходи «Паростки гідності», метою яких було вшанування пам’яті Героїв, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості. Учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Слава героям!». 21 лютого на подвір’ї школи зібралися учні, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Присутні запалювали свічки, а в небо були випущені ліхтарі бажань, на яких діти написали про свої мрії та бажання. «Україні – перемоги!», «Україні – миру!», «Українцям – достатку та спокою!» - такими були підписи на ліхтарях.
Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12Вшанування Героїв Небесної Сотні в Бахмутській школі №12

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально