Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Семінар «Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання»
Просмотров: 639
14 Березень, 2017 - 10:50
Семінар «Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання»

Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадська організація «Бахмутська ліга правозахисників» (ГО «Ліга») повідомляють, що 27.03.2017 року о 14 годині 00 хв. у приміщенні Громадської організації «Асоціація відродження та розвиток»  відбудеться семінар для внутрішньо переміщених осіб, пенсіонерів та усіх зацікавлених осіб на тему: «Отримання пенсії ВПО. Електронне пенсійне посвідчення. Актуальні правові питання».

В ході семінару юристом «Бахмутське бюро правової допомоги» та ГО «Ліга» будуть роз’яснені: порядок оформлення електронного пенсійного посвідчення, його відмінність від звичайної пенсійної картки та інші питання, що пов’язані із випуском ЕПП. Також під час завершення семінару будуть надати відповіді на всі питання, які виникли під час його проведення.

Місце проведення семінару: м. Бахмут, вул. Леваневського,б.95, 1 поверх, контактні телефони: 0506547661 – заступник начальника відділу – Болотюк Оксана Леонідівна, 0508429904 - головний спеціаліст відділу – Дружиніна Маргарита Валеріївна, 06264-20-241- міський номер телефону «Бахмутське бюро правової допомоги».


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально