Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Шукаємо роботу дистанційно
Просмотров: 367
17 Березень, 2017 - 15:09
Шукаємо роботу дистанційно

17 березня 2017 року у Артемівському міському центрі зайнятості з метою надання всебічної допомоги у підборі кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України проведено онлайн - співбеседу 2 осіб з числа перебуваючих на обліку, які мають професію «повар», з представником Держприкордослужби у Донецькій області (м. Маріуполь).

Під час спілкування присутні отримали вичерпну інформацію щодо умов проходження служби та відповіді на численні запитання. Наприкінці представник Держприкордослужби запросив їх на індивідуальні співбесіди з подальшим проходженням тестування.

З метою ефективної самопрезентації під час пошуку роботи фахівці центру зайнятості запропонували безробітним скласти відеорезюме, які будуть створені найближчим часом та  надані  Держприкордослужбі

Начальник відділу активної підтримки
Артемівського МЦЗ
І.М.Подорванова


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально