Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 5 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

День Добровольця в Бахмутській школі №5
Просмотров: 413
17 Березень, 2017 - 15:46
День Добровольця в Бахмутській школі №5

Учні Бахмутської школи №5 були залучені до святкування Дня українського добровольця.

17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості було встановлено державне свято – День українського добровольця.

Протягом виховних годин учні 7-х класів дивились тематичні відеоролики та ділилися думками про те, як власною волею можна змінювати життя на краще. Діти взяли участь в інсценізованих постановках «Україна – НАТО», вчилися будувати ділові діалоги, вирішувати задачі шляхом компромісу. Вони завзято включилися в процес гри та проявили високу громадянську позицію.
З цього року День Добровольця, який відзначається 14 березня, стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Учні Бахмутської школи №5 були залучені до святкування Дня українського добровольця.Учні Бахмутської школи №5 були залучені до святкування Дня українського добровольця.Учні Бахмутської школи №5 були залучені до святкування Дня українського добровольця.Учні Бахмутської школи №5 були залучені до святкування Дня українського добровольця.

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально