Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Доброволець АТО - символ героїзму, відваги та доблесті
Просмотров: 331
17 Березень, 2017 - 15:55
Доброволець АТО - символ героїзму, відваги та доблесті

Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.

До Дня українського добровольця були проведені бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 - лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань. Класні керівники 1-4 класів провели уроки пам’яті «За покликом серця». Учні 5-8 класів стали учасниками годин історичної пам’яті «Самовідданість українського воїна-добровольця». Члени клубу «Правознавець» взяли участь у виховних годинах 9-11 класів «Добровольчі батальйони на захисті національної гідності».

Свято День українського добровольця встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Дякуємо кожному добровольцю за ваші патріотичні серця та безмежну відвагу!

Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.Протягом тижня учні Бахмутського НВК №11 вшановували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, учасників добровольчих формувань.

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально