Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11
Просмотров: 301
20 Березень, 2017 - 10:23
Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11

У зв’язку з проголошенням 2017 року Роком Української революції 1917-1921 років у Бахмутському НВК №11 згідно міського плану заходів щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, розробленого Управлінням освіти, були проведені заходи щодо вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу.

Учні 8-11-х класів взяли участь у інтерактивній лекції «Українська революція 1917-1921 років та її роль у світі та Європі». Учитель історії Алевтина Сущенко та члени клубу «Правознавець» провели засідання клубу «Правознавець» на тему «Сторіччя початку Української революції та створення УЦР». Учні згадали хід революції, хронологію подій та ще раз вшанували традиції боротьби за незалежність і соборність України, військову доблесть захисників рідної землі.

Учні, педагоги, адміністрація НВК взяли участь у міському мітингу, присвяченому відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11Вшанування історичної пам’яті національно-визвольної боротьби українського народу в Бахмутському НВК №11

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально