Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості
Просмотров: 323
10 Квітень, 2017 - 10:04
Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

26 квітня 2017 року об 11-00 годині на площі Свободи, перед Міським центром культури і дозвілля (площа Свободи,1), відбудеться ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, який за традицією щороку, навесні  проводить Артемівський міський центр зайнятості.

У Ярмарку візьмуть участь роботодавці міста Бахмут та Бахмутського району, які мають вільні робочі місця та потребують їх якнайшвидшого укомплектування. До участі в Ярмарку запрошені представники органів міської та районної влади, засоби масової інформації.

Ярмарок вакансій відвідують різні категорії населення, різних вікових груп, як ті, що мають роботу, але бажають її змінити, так і ті, що не мають роботи взагалі. Ярмарок вакансій надає можливість популяризації соціальних норм чинного законодавства про зайнятість серед найбільш широкого кола незайнятих  громадян, інформує  населення про послуги та можливості Державної служби зайнятості, про вільні робочі місця та професії, що користуються попитом на регіональному ринку праці, а також сприяє усвідомленому вибору молоді щодо майбутньої професії з урахуванням потреб сучасного ринку праці. Роботодавці-учасники заходу отримують більш широкі можливості для вирішення своїх кадрових проблем.


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально