Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

«Школа юного громадянина»
Просмотров: 452
12 Квітень, 2017 - 10:30
«Школа юного громадянина»

Протягом січня –квітня на території міста Бахмут громадською організацією «Бахмутська Фортеця» за сприянням Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради реалізовувався проект «Школа юного громадянина».

Під час реалізації проекта ініціативні групи бахмутських вузів   подали сім петицій на сайт міської ради з креативними ідеями по розвитку Бахмуту. Серед пропозицій, проведення еко-фестивалю, створення зеленої автобусної зупинки, відкритий спортивний майданчик для важкоатлетів, розумна зупинка, соціальна майстерня, створення літнього концертного майданчика. 5 квітня відбулось підведення підсумків  та нагородження переможців конкурсу електронних петицій. Перше місце зайняла петиція по відкриттю автобусного маршруту, зв’язуючого район басейну з центром міста та «Новим ринком». Серед семи студентських ініціатив, зареєстрованих в рамках проекту «Школа юного громадянина» - це найвищий результат, який забезпечив вузу обіцяний приз – інтерактивну дошку. Команда медичного коледжу, яка внесла за допомогою петиції пропозицію проводити в місті щорічний еко-фестиваль, набрала на підтримку своєї ідеї 127 голосів – це другий результат.  Провести  еко-фестиваль планується   в травні в  якості фінальної акції на завершення весняних суботників.  

На заході по підведенню підсумків була присутня начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Людмила Олексіївна Махничева. Будучи членом конкурсної комісії по визначенню кращих есе «Чому важливо бути відповідальним громадянином?», вона зазначила, що була здивована тими дорослими роздумами, які представили учасники проекту. Людмила Олексіївна також підкреслила, що готова співпрацювати і допомагати реалізовувати ідеї молоді.  

Протягом січня –квітня на території міста Бахмут громадською організацією «Бахмутська Фортеця» за сприянням Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради реалізовувався проект «Школа юного громадянина». Протягом січня –квітня на території міста Бахмут громадською організацією «Бахмутська Фортеця» за сприянням Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради реалізовувався проект «Школа юного громадянина». Протягом січня –квітня на території міста Бахмут громадською організацією «Бахмутська Фортеця» за сприянням Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради реалізовувався проект «Школа юного громадянина».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально