Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 2 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

До відома жінок з вадами молочної залози.
Просмотров: 561
14 Квітень, 2017 - 09:50
До відома жінок з вадами молочної залози.

В Україні працює бюджетна программа Міністерства соціальної політики України 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів», згідно Постанови Кабінета Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321.

В рамках цієї програми підприємство «ВЛАДІСЛАВА» Всеукраїнської організації інвалідів України «Союзу організацій інвалідів України» у 2017 році безкоштовно  забезпечує протезами молочної залози імпортного виробництва, ліфами для їх кріплення, ортезами на верхні кінцівки, зокрема компресійними рукавами за індивідуальними заявками жінок Донецької області після операцій на молочній залозі та з вродженими вадами молочних залоз, які знаходяться на обліку у медичних закладах. Крім того з 2017 року додатково введено отримання післяопераційних протезів терміном на три місяці після операції та  спеціального ліфу для занять фізичною культурою та плаванням (купальник).На підприємстві працюють медико - виїзні бригади, які обслуговують жінок за місцем їх проживання, тому їм не потрібно виїзджати до Протезно-ортопедичного центру, який знаходиться за адресою: м. Краматорськ, вул. Румянцева,31(3 поверх), телефон робочий 099-931-71-08,(06264) 3-58-17, 3-44-53.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально