Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

«Сила духу»
Просмотров: 90
21 Квітень, 2017 - 13:44
«Сила духу»

20 квітня 2017 року в легкоатлетичному манежі стадіону «Металлург» відбулися відбірні регіональні змагання п’ятої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Донецькій області.

Урочисте відкриття спартакіади почалось з яскравого виступу учасників зразкового ансамблю танцю «Непоседы», які привітали 180 спортсменів – учасників спартакіади із 24 міст та районів Донецького регіону.

Парад спортсменів відкрила команда Бахмуту. Після виступу організаторів спартакіади пролунав гімн України у бездоганному виконанні академічного хору Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця. Учасників привітали почесні гості. За командою головного судді, розпочалися змагання. Армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи – саме у цих видах спорту учасники виборювали перемогу, як в особистому, так і в загальнокомандному заліку.

Під час підведення підсумків суддівською колегією та визначення переможців, для всіх присутніх справжнім подарунком став концерт оркестру духових та ударних інструментів Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця. Виконання знайомих мелодій, джазових та класичних творів дійсно припали до душі учасникам та гостям спартакіади.

Урочиста церемонія закриття змагань почалася з флаг-шоу у виконанні учасників творчих колективів Бахмутського міського народного Дому. Два кольори спліталися в єдине ціле на очах у глядачів, створюючи головний символ країни – державний прапор України. Головний суддя змагань разом із організаторами нагородили переможців. В загальнокомандному заліку, перемогу отримала команда міста Бахмута!


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально