Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Поезія естонського класика Юхана Лійва лунала в центральній міській бібліотеці
Просмотров: 124
21 Квітень, 2017 - 13:45
Поезія естонського класика Юхана Лійва лунала в центральній міській бібліотеці

20 квітня 2017 року до центральної міської  бібліотеки завітали  шановні гості: Косенко Юрій Анатолійович – голова правління громадської організації «Українська ініціатива» та Тимчишин Ольга Василівна – голова українського літературного товариства ім. Фрідеберта Тугласа.

В наше старовинне місто вони приїхали з цікавою програмою. Гості ознайомили присутніх на заході бібліотекарів, студентів Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, членів міського Реріхівського товариства та громадської організації «Бахмут Український», а також зацікавлених творчістю поета бахмутчан з європейською країною – Естонією, її досягненнями в галузі економіки і культури.

Цей захід проходив під егідою посольства Естонії в Україні і був присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва.

З цікавістю всі слухали непросту біографію відомого естонського класика, яку виклав Юрій Косенко, а голова українського літературного товариства Ольга Тимчишин познайомила з прозовими творами естонського класика. Працівники бібліотеки Ємець Олена та Полухіна Катерина прочитали вірші поета в перекладах на українську та російську мови. Лунали його вірші і на естонській мові. В кінці зустрічі ведуча щиро подякувала шановним гостям за знайомство з творчістю естонського поета, який доповнив літературну скарбницю кожного, хто прийшов на зустріч.

 

20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.20 квітня 2017 року в центральній міській бібліотеці проходив захід, присвячений вшануванню пам’яті класика естонської та світової літератури Юхана Лійва, під егідою посольства Естонії в Україні.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально