Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 17 гостей.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»
Просмотров: 304
21 Квітень, 2017 - 15:58
Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»

Олімп, це не тільки гірська вершина у сонячній Греції, а ще й назва кімнати школярів, міста, де збираються юні спортсмени і спортсменки для тренувань, в такому виді бойового мистецтва, як сумо під керівництвом досвідченого тренера Олега Реви. І не спроста кімната школярів називається Олімпом, адже її вихованці впевнено підкорюють різного рівня спортивні вершини на обласних, всеукраїнських та європейських змаганнях. І хоч сумо ще не входить у число олімпійських видів спорту, воно впевнено займає свою ланку серед любителів японських бойових мистецтв.

Поряд з фізичним вихованням та пропагандою здорового способу життя тренер розвиває у дітей пізнавальний інтерес, прищеплює своїм вихованцям високі почуття моралі та духовності. Коли Олег Борисович приїжджає зі спортсменами до нового міста, він відкриває перед дітьми двері у цей широкий світ, наповнений красою та мистецтвом. Вони відвідують культурні та історичні пам’ятки, милуються красотами міста.

Так з початку 2017 року, вихованці кімнати школярів «Олімп» встигли взяти участь у кількох заходах різного рівня. Рік почався з поїздки на Чемпіонат Європи з сумо в Угорщині (м. Будапешт). Окрім вдалого виступу (Єлизавета Моренко стала чемпіонкою Європи в абсолютній ваговій категорії), спортсмени змогли подивитися красу древнього міста, палаци, парки, мости через Дунай. Також вихованці пробують себе в суміжних видах спорту, де теж є гарні результати. Єлизавета Моренко зайняла ІІ місце на Всеукраїнському турнірі «Весна» з самбо (м. Харків), в м. Лимані призерами чемпіонату з самбо стали: Софія Лепа, Богдан Бражний, Дмитро Іванов, Андрій Шевченко, Микита Бутенко, Дмитро Алексеєв. Однією з останніх була поїздка до Переяслав-Хмельницького на чемпіонат Київської області з сумо. Переяслав відомий великою кількістю музеїв (близько 70), у одному із них побували і спортсмени зі своїм тренером – музеї народної архітектури під відкритим небом, де у одному місці зібрані і відреставровані різні будови: хати, комори, храми, садиби, які дають уявлення про побут дореволюційної України. По приїзді до Києва, спортсмени виступили в гімназії на Подолі у рамках Року Японії в Україні, де показали тренувальний процес, ритуали сумо, бойові сутички.

Підсумком всіх поїздок, незалежно від кількості перемог і отриманих медалей, залишаються незабутні враження від прекрасних міст і пам’ятні спогади від нових зустрічей і знайомств.

Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально