Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 16 гостей.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Презедент України

Виставка «Близька Європа»
Просмотров: 394
15 Травень, 2017 - 12:53
Виставка «Близька Європа»

12 травня 2017 року в Бахмутському краєзнавчому музеї відкрилася виставка з фондів музею «Близька Європа», яка присвячується святкуванню Дню Європи в Україні.

На виставці представлені вимпела, сувенірні, декоративні тарілки та сувенірні нагороди  країн Європи, книжки та поштові картки з видами Берліна, Будапешту, Парижу та інших міст XIX-XX століть. Також можна познайомиться з деякою промисловою продукцією крупних підприємств міста, які визнані за своєю якістю на мировому ринку. На виставці можна побачити фотодокументи бахмутчанок: Віри Корін та Соні Гаскел, які прославили Бахмут у світовому балеті та кіно.

Виставка триватиме до 20 травня 2017 року.

12 травня 2017 року в Бахмутському краєзнавчому музеї відкрилася виставка з фондів музею «Близька Європа», яка присвячується святкуванню Дню Європи в Україні. 12 травня 2017 року в Бахмутському краєзнавчому музеї відкрилася виставка з фондів музею «Близька Європа», яка присвячується святкуванню Дню Європи в Україні.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально