Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 5 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Вишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознака
Просмотров: 75
19 Травень, 2017 - 10:52
Вишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознака

Народне мистецтво, яке передавалося із покоління в покоління століттями, завжди було джерелом пізнання історії, культури далекого минулого.

До Дня вишиванки у Бахмутському НВК №11 пройшов флеш-моб «Прийди у вишиванці до школи – підтримай національну гідність». Тож, у школі замайоріли червоні, чорні, різнокольорові фарби гарних національних українських сорочок. Українським красуням та красеням сорочки-вишиванки завжди до лиця!Для учнів 8-10-х класів у школі відбулася прем’єра першого документального повнометражного фільму про вишиті сорочки «Спадок нації» Олексія Долі.Школярі та педагоги виразили любов до рідної землі і батьківської оселі, підготувавши виставку «Український оберіг».Більше ста учнів разом із вчителями взяли участь у першому в Бахмуті Параді вишиванок.Ми з вами усі – українці, яких об'єднує любов до рідної землі, до пісні, до вишивки у велику родину. Саме у Всесвітній день вишиванки, який відзначається в третій четвер травня, кожен має змогу виразити свою любов до українського оберегу від усього лихого, символу краси, міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Вишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознакаВишиванка – національний український символ, наша гордість та оберіг, автентична ознака

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально