Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 5 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі
Просмотров: 118
19 Травень, 2017 - 11:10
Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Доброю традицією стало святкування Дня вишиванки в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу, яслах-садку №40 «Посмішка».

18 травня зі старшими дошкільниками в світлиці дошкільного закладу було організовано тематичне заняття. Педагоги поглибили знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомили з символікою української вишивки, тим самим сприяли розвитку пізнавальних інтересів дітей, вихованню шанобливого ставлення до національних традицій, створили у дітей душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб, бажання навчитись вишивати сорочку. Під час заняття з малювання вихованці прикрасили сорочки оригінальним орнаментом. А в музичному залі діти з задоволенням виконали народний таночок з рушниками, народну пісню та весело грали на дитячих музичних інструментах під акомпанемент вихованця Школи мистецтв м. Бахмута.Настрій у дітей у День вишиванки завжди піднесений, на обличчі панує усмішка, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душіВишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально