Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 8 гостей.

Користувачі на сайті

 • admin

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Про стан водних об’єктів м. Бахмут
Просмотров: 1131
23 Травень, 2017 - 14:55
Про стан водних об’єктів м. Бахмут

Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у травні було проведено лабораторні дослідження води водойм, розташованих  на території м. Бахмут ( ставки «Південний», «Північний», «Керамік», «Кар'єр»).

За мікробіологічними показниками не виявлено мікроорганізмів, що можуть викликати особливо небезпечні інфекції. Але загальне мікробне число ( кількість кишкової палички у літрі досліджуваної води) перевищує    гігієнічні нормативи. Таке мікробне забруднення може привести до захворювань кишковими інфекціями.

Таким чином, на сьогоднішній день, вода у обстежених водоймах не відповідає гігієнічним вимогам щодо купання, відпочинку населення, а також для водойм, розташованих у межах населених місць.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально