Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Про стан водних об’єктів м. Бахмут
Просмотров: 1214
23 Травень, 2017 - 14:55
Про стан водних об’єктів  м. Бахмут

Бахмутською районною філією ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у травні було проведено лабораторні дослідження води водойм, розташованих  на території м. Бахмут ( ставки «Південний», «Північний», «Керамік», «Кар'єр»).

За мікробіологічними показниками не виявлено мікроорганізмів, що можуть викликати особливо небезпечні інфекції. Але загальне мікробне число ( кількість кишкової палички у літрі досліджуваної води) перевищує    гігієнічні нормативи. Таке мікробне забруднення може привести до захворювань кишковими інфекціями.

Таким чином, на сьогоднішній день, вода у обстежених водоймах не відповідає гігієнічним вимогам щодо купання, відпочинку населення, а також для водойм, розташованих у межах населених місць.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально