Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Призёри чемпіонату Донецкой області з армспорту

Переглядів: 2419
07.07.2017 - 11:58

2 липня в Краматорську в Саду Бернацького пройшов чемпіонат Донецької області з армспорту (північна зона).

Учасниками змагань стали спортсмени з Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Лиману, Добропілля, Олександрівки, Покровська.

Серед жінок кращою була Тетяна Вінницька з Лиману.

Серед чоловіків перемоги у своїх категоріях здобули:

• в/к 60 кг – Оганез Атоян (Лиман);
  • в/к 70 кг – Андрій Зуяков (Краматорськ);
  • в/к 80 кг – Вадим Нікітенко (Покровськ);
  • в/к 90 кг – Ігор Кошель (Слов’янськ);
  • в/к 90 кг – Андрій Мазуркевич (Бахмут);
  • в/к 90+ кг – Станіслав Скляренко (Слов’янськ).

Команду нашого міста представляли вихованці СК "Атлет", тренера Валерія Меркова - Андрій і Дмитро Мазуркевичи. У своїй підгрупі, ваговій категорії 90 кг їм не було рівних і в підсумку золота і срібна медалі чемпіонату стали гідною нагородою спільної роботи тренера і спортсменів. Андрій став також і срібним призером в абсолютному заліку. Всього спортсмени привезли 5 медалей, кубок і дипломи від губернатора області.

У командному заліку місця розподілилися таким чином: 1 – Краматорськ, 2 – Слов’янськ, 3 – Бахмут.

Вітаємо спортсменів та тренера і бажаємо нових перемог!

Запрошуємо сильних юнаків і чоловіків, і бажаючих такими стати на систематичні тренування в СК "Атлет" (вул. Ціалковского, 6), що б у всіх вагових категоріях наше місто було найкращим!

2 липня в Краматорську в Саду Бернацького пройшов чемпіонат Донецької області з армспорту.2 липня в Краматорську в Саду Бернацького пройшов чемпіонат Донецької області з армспорту.2 липня в Краматорську в Саду Бернацького пройшов чемпіонат Донецької області з армспорту.