Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Сезон ГРВІ наближається
Просмотров: 513
28 Серпень, 2017 - 11:25
Сезон ГРВІ наближається

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що  згідно інформації Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «УЦКМЗ МОЗ України», Всесвітня організація охорони здоров`я  рекомендувала для виробників включити до складу грипозних вакцин наступні штами вірусів, що циркулюватимуть у Північній півкулі в сезоні 2017 – 2018 років:

 • вірус A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 - подібний вірус,
 • вірус A/Hong Kong /4801/2014 (H3N2) - подібний вірус,
 • вірус B/Brisbane/60/2008.

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді спостереження за грипом,  дуже низькому охопленні вакцинацією  населення в попередні сезони, погіршенні соціально-економічної ситуації в Україні та  враховуючи дані  ВООЗ  щодо штамів вірусів грипу, що ймовірно циркулюватимуть в сезоні 2017 – 2018рр., у новому сезоні  2017 – 2018рр. можна очікувати збільшення кількості захворілих. Нагадаємо, що у епідсезоні 2016-2017 років ( жовтень 2016 – березень 2017) у м. Бахмут та Бахмутському районі перехворіло на ГРВІ - 17808 осіб, з них 65% діти ( 11580 осіб),  на грип перехворіло – 1005 осіб, з них 82% діти ( 824 особи).

З метою уникнення ускладнень від хвороби та можливих летальних випадків рекомендуємо:

 • проводити вакцинацію проти сезонного грипу у вересні – жовтні поточного року, особливо особам із груп медичного, епідемічного та професійного ризику;
 • застосовувати ефективні методи профілактики грипу, в тому числі дотримання правил особистої гігієни;
 • в період епідемічного підйому захворюваності на грип та інші вірусні респіраторні захворювання обмежити (уникати) відвідування місць масового скупчення людей, носити захисні маски (пов’язки), за порадою лікаря приймати вітамінні та профілактичні препарати.

І пам’ятайте головне!  

 • Основним засобом попередження грипу та зниження шкоди від епідемії є вакцинація, захистіть себе та своїх близьких від захворювання грипом, своєчасно зробивши щеплення.
 • Своєчасне  звернення за медичною допомогою попереджає розвиток можливих ускладнень та важкий  перебіг хвороби.

Підготовлено Бахмутською районною філією ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України»


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально