Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Добро починається з тебе
Просмотров: 116
6 Вересень, 2017 - 15:53
Добро починається з тебе

Благодійність та добрі справи завжди уособлюють у собі любов, турботу, добро. Адміністрація та педагоги Бахмутського НВК №11 висловлюють найщирішу подяку всім батькам та учням НВК, які підтримали ініціативу та взяли участь у Всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів».

Благодійна акція проходила під час проведення свята Першого Дзвоника та Дня знань. У рамках акції батьки та учні замість придбання квітів на свято передали кошти онкохворим дітям, які потребують лікування.

Під час акції було зібрано 23 815 грн. По 10 000 грн. було відправлено на рахунок онкохворих Анастасії Рибальченко та Івана Лисенко, які потребують невідкладної допомоги. Для учнів НВК з особливими освітніми потребами буде придбана інтерактивна розвивальна гра на суму 3800 грн.

Хай Господь Бог сторицею віддячить усім, хто долучився до благодійної справи, за розуміння, підтримку та добре серце!

Адміністрація та педагоги Бахмутського НВК №11 висловлюють найщирішу подяку всім батькам та учням НВК, які підтримали ініціативу та взяли участь у Всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів».Адміністрація та педагоги Бахмутського НВК №11 висловлюють найщирішу подяку всім батькам та учням НВК, які підтримали ініціативу та взяли участь у Всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально