Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!
Просмотров: 67
21 Вересень, 2017 - 15:44
Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!

Сучасні міста швидко розвиваються, збільшується кількість автомобілів та інтенсивність руху на дорогах. Звісно, що цей процес не зупиниться в майбутньому. Тому дуже важливим є своєчасна та правильна підготовка маленьких пішоходів, яка допоможе їм уникнути неприємностей на дорозі та сформує відповідну життєву позицію.

З цією метою на базі дошкільного закладу №16 «Ромашка» пройшла тематична спортивна розвага «В країні дорожніх знаків» за участю вихованців дитячих садків №16, 39, 47. Діти отримали змогу закріпити знання правил безпечної поведінки в рідному місті.
Свято було наповнено духом змагань та позитивних емоцій. Різноманітні конкурси дали можливість проявити дітям як інтелектуальну підготовленість, так і фізичну.
Вручення грамот учасникам заходу стало чудовим фінальним акордом на цьому святі.

Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!Правила руху всюди єдині, потрібні вони кожній людині!!!

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально