Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18
Просмотров: 176
21 Вересень, 2017 - 15:50
Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18

У рамках Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 17 вересня 2017 року, в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського відбулися цікаві різноманітні заходи, присвячені олімпійським видам спорту.

Під час проведення Олімпіського тижня учителями фізичної культури було організовано Олімпійський урок, де діти не лише мали змогу отримати корисну інформацію про видатних українських спортсменів, але й взяти участь у спортивних іграх, конкурсах, веселих змаганнях. Учасники уроку проявили майстерність у володінні футбольними та баскетбольними м’ячами, продемонстрували свою швидкість, спритність, координацію, влучність та інші силові якості.
Спортивні змагання «Веселі старти», «Олімпійський старт», «Шкіряний м’яч», які пройшли серед учнів початкової ланки, додали дітлахам заряд позитиву та бадьорості.
До проведення Олімпійського тижня класні керівники підійшли творчо та креативно. Кожному заходу, який проводився у школі, передувала ретельна підготовка. Тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, спортивні естафети між класами надовго запам’ятаються школярам, а розповіді про видатних олімпійців спонукатимуть юних спортсменів на власні перемоги.

Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18Олімпійський тиждень у Бахмутській школі №18

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально