Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5
Просмотров: 129
22 Вересень, 2017 - 13:07
Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5

У вересні традиційно велика кількість учнів стають учасниками дорожнього руху, адже після тривалих канікул діти виходять до школи.

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №5 відбувся урок безпеки користування залізницею для учнів початкової школи.
Яна Агаркова, помічник начальника технічного відділу структурного підрозділу «Артемівська дистанція сигналізації та зв’язку» та Сергій Агарков, інженер технічного відділу провели для учнів веселі ігри та пізнавально-профілактичні бесіди, під час яких застерігали дітей від гри на залізничних коліях і використання залізничного транспорту без відома дорослих. В свою чергу, діти проявили активний інтерес до вивчення правил користування залізницею.

Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5Урок безпеки «Обережно! Залізниця!» в Бахмутській школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально