Зараз на сайті 1 користувач та 85 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Київський марафон-2017 виграв спортсмен з Бахмута

Переглядів: 2395
09.10.2017 - 07:23

Переможцем Київського марафону-2017 року з великим відривом став чемпіон України Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, який подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд, передає Укрінформ.

Анатолій Бондаренко, який посів друге місце, фінішував через 6 хвилин 15 секунд (2: 30.35), а бронзовий призер Володимир Васьков поступився переможцю більше семи хвилин (2: 31.39).

Для Піддубного це вже друга перемога на марафоні за останні три тижні - в Дніпрі він став чемпіоном України з бігу на цій дистанції. На початку травня стаєр з Бахмута виграв Харківський напівмарафон.

У дівчат чемпіонкою Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 стала українка Ірина Масник. Її час 2: 48.13. Друге місце з відставанням більше 20 хвилин зайняла росіянка Олена Макаревич (3: 08.56), а третьою стала ще одна бігунка з України Марина Шаповалова (3: 12.20).

Крім марафону, в неділю в Києві пройшли змагання і на інших дистанціях: напівмарафон - 21,0975 км, 10 км, 5 км, естафета, благодійні забіги на 3 та 2 км. До беговому події долучилися не лише дорослі бігуни, а й діти. Спеціально для них організатори підготували забіги на дистанціях 100 м, 500 м і 1000 м.

Всього на старт VIII Київського марафону вийшли понад 10 тисяч любителів бігу з 52 країн.