Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 8 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»
Просмотров: 65
13 Жовтень, 2017 - 10:06
Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Козак Тарас - вихователь Тетяна Тихова та його дружина Оксана -вихователь Наталія Нарижна разом з інструктором з фізичної культури   Вікторією Солодковою допомогли дітям поринути у світ козацького побуту, звичаїв та традицій, ознайомили дітей з героїчним минулим нашої країни.

Це свято не залишило нікого байдужим. Хлопці проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, згуртованість, вміння відчувати плече друга у спортивних естафетах
«Як козаки сіль добували», «Козаки – розвідники», «Перетягни хустинку».

Дівчата теж не залишилися без діла, вони  підтримували хлопців та змагалися в іграх-естафетах «Нагодуй козака»,  «Втеча з полону».

Діти не тільки показали свою спритність, силу, жагу до перемоги, а й знання деталей козацького побуту, звичаїв, прислів’їв про козацьке життя.

Маємо надію, що ті паростки патріотичних почуттів, які ми закладаємо нашим вихованцям і надалі будуть розвиватись та міцнішати.

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально