Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»
Просмотров: 32
13 Жовтень, 2017 - 10:06
Спортивні розваги юних козачат «Кристалика»

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Козак Тарас - вихователь Тетяна Тихова та його дружина Оксана -вихователь Наталія Нарижна разом з інструктором з фізичної культури   Вікторією Солодковою допомогли дітям поринути у світ козацького побуту, звичаїв та традицій, ознайомили дітей з героїчним минулим нашої країни.

Це свято не залишило нікого байдужим. Хлопці проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, згуртованість, вміння відчувати плече друга у спортивних естафетах
«Як козаки сіль добували», «Козаки – розвідники», «Перетягни хустинку».

Дівчата теж не залишилися без діла, вони  підтримували хлопців та змагалися в іграх-естафетах «Нагодуй козака»,  «Втеча з полону».

Діти не тільки показали свою спритність, силу, жагу до перемоги, а й знання деталей козацького побуту, звичаїв, прислів’їв про козацьке життя.

Маємо надію, що ті паростки патріотичних почуттів, які ми закладаємо нашим вихованцям і надалі будуть розвиватись та міцнішати.

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №10 «Кристалик» м. Бахмута було проведено спортивне свято для дітей середніх груп «Квіточка» та «Веселка».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально