Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Енергонезалежність України починається з кожного з нас!
Просмотров: 123
10 Листопад, 2017 - 10:10
Енергонезалежність України починається з кожного з нас!

У рамках Тижня енергозбереження та впровадження проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» в Бахмутській школі №7 під керівництвом заступника з виховної роботи Наталі Авраменко та класного керівника 6 класу Оксани Краснової проведено інтегроване заняття з використанням інтерактивних вправ «Енергонезалежність України починається  з кожного з нас!»

Учні 6-7 класів ознайомилися з поняттями «енергоефективність», «енергозбереження», «енергоємність», «енергетичні ресурси»; дізналися, хто є споживачами житлово-комунальних послуг, замислились над питанням «Звідки у наших квартирах з’явилися електрика, тепло та гаряча вода?»

Протягом заходу школярі дійшли висновку, що всім необхідно навчитися використовувати енергію розумно, ефективно і безпечно для довкілля, бути відповідальними, вміти піклуватись про своє майбутнє та енергонезалежність нашої держави.

Питання енергозбереження обговорювали і учні 9-Б класу під керівництвом класного керівника Наталі Косяк. Щоб навчити учнів звертати увагу на економне використання енергоресурсів у своїй оселі, у повсякденному житті треба починати із малого. Працюючи у групах «Сонце», «Вітер», «Тепло» учні взяли участь у вікторині «Я – економний господар своєї оселі!», відповідаючи на питання, складаючи невеличкі вірші.

Запропоновані питання не залишили байдужими учнів і сподіваємося, вони вже замислюються над енергозбереженням у своїх оселях та школі.

В Бахмутській школі №7 проведено інтегроване заняття з використанням інтерактивних вправ «Енергонезалежність України починається з кожного з нас!» В Бахмутській школі №7 проведено інтегроване заняття з використанням інтерактивних вправ «Енергонезалежність України починається з кожного з нас!»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально