Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Створення бренду міста, перші кроки
Просмотров: 6892
2 Листопад, 2011 - 08:39
Створення бренду міста, перші кроки

25 жовтня у рамках проекту GIZ «Сприяння місцевому економічному розвитку промислових міст Донецької області» в приміщенні художнього музею міста  Горлівки відбувся міжрегіональний семінар «Успішне просування території. Німецький досвід. Перші кроки пілотних міст».

На протязі року у  робочих групах представники бізнесу, громадських організацій, студентських кіл, креативної молоді п’яти пілотних городів (Артемівська, Горлівки, Макіївки, Краматорська та Красноармійська) шукали у своїх містах те що може зацікавити туристів, інвесторів та поглянути місцевим мешканцям на своє місто з іншої сторони, позитивного боку.

Так,  Артемівськ позиціонує себе як місто с багатою історичною спадщиною, високим рівнем якості життя. Горлівка - молоде та процвітаюче  місто. Макіївка стверджує що вони місто творення. Краматорськ – інтелектуальне  місто. Красноармійськ  -  місто з гідним рівнем охорони здоров'я.

Представники міста Дортмунд, Германія презентували свій досвід створення та просування бренду території. Дортмунд зараз може пишатися самобутнім куточком природи, який вдалося створити на місці покинутої шахти. Це рай на землі - озеро фенікс тепер головна місцева визначна пам'ятка, інвестори радо викуповують цінний шматочок землі під будівництво готелів і котеджів. Забавно, що купатися, всупереч екологічно-чистого місця, тут заборонено, тому що жителі, які користуються сонцезахисним кремом, можуть забруднити воду.

Німецькі колеги Ульріх Фінгер - начальник департаменту муніципалітету міста Дортмунда, Німеччина та Олаф Греве - начальник департаменту міського планування муніципалітету міста Дортмунда, Німеччина підкреслюють що місто Дортмунд  постійно розробляє вигідну рекламу свого міста (маркетинг міста) – це і є запорука майбутніх інвестицій і нових проектів.

Створення бренду міста дасть можливість поглянути на місто в майбутньому, місто в якому хочеться жити і абсолютно не схожим на своїх сусідів.

На даний момент Артемівська міська рада закінчила роботу з розробки технічного завдання для створення бренду міста. Наступним кроком буде оголошення конкурсу на кращій логотип і слоган міста Артемівська.

25 жовтня у рамках проекту GIZ «Сприяння місцевому економічному розвитку промислових міст Донецької області» відбувся міжрегіональний семінар «Успішне просування території. Німецький досвід. Перші кроки пілотних міст».25 жовтня у рамках проекту GIZ «Сприяння місцевому економічному розвитку промислових міст Донецької області» відбувся міжрегіональний семінар «Успішне просування території. Німецький досвід. Перші кроки пілотних міст».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально