Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Обдаровані діти з Артемівська отримали нагороди
Просмотров: 2531
26 Листопад, 2013 - 11:07
Обдаровані діти з Артемівська отримали нагороди

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках  Тижня дитячої творчості  24 листопада 2013 року у залі урочистих подій обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва відбулося нагородження обдарованої молоді  - вихованців закладів Донецької області з технічної творчості.

На урочисті збори  було запрошено і делегацію Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва у складі директора - Андрія Місечко і вихованців - Лучани Науменко (учениця 11 класу НВК №11, чемпіонка Європи, неодноразова чемпіонка України та Донецької області зі спортивної радіопеленгації) та Юрія Макогона (учень 9 класу ЗОШ №5, неодноразовий чемпіон України з авіамодельного спорту).

З вітальним словом до присутніх дітей, їх батьків та педагогів звернулася директор обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва Олена Білецька.

Велика кількість обдарованих дітей Донеччини, в тому числі і наші вихованці, за свою наукову, творчу діяльність та вагомі спортивні здобутки отримали грамоти обласного Центру технічної творчості  дітей та юнацтва і подарунки від спонсорів заходу - Центру підтримки технічних видів спорту та Партії Регіонів.

Учасників свята порадували своїми виступами танцювальні колективи та  вихованки вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості.

Рік дитячої творчості продовжується. Та по його закінченню держава і надалі підтримуватиме творчо обдарованих дітей, адже саме вони робитимуть її  розвиненою, могутньою, демократичною і квітучою.

24 листопада 2013 року у залі урочистих подій обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва відбулося нагородження обдарованої молоді  - вихованців закладів Донецької області з технічної творчості.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально