Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

В Артемівську відвідали учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни
Просмотров: 1828
14 Лютий, 2014 - 11:04
В Артемівську відвідали учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни

Згідно соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, з 11 по 13 лютого 2014 року фахівцями із соціальної роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснювалися соціальні інспектування сімей учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Всього спеціалісти Центру відвідали 14 сімей. Ветеранам та учасникам бойових дій було вручено солодкі подарунки та привітання. В свою чергу вони поділилися своїми спогадами про свою молодість та жахи Великої Вітчизняної війни.

Заступник міського голови Тетяна ПЕТРІЄНКО наголосила, що ветерани – це наша гордість і подібні заходи це хороша можливість привернути увагу громади до їх проблем та потреб.

З 11 по 13 лютого 2014 року фахівцями із соціальної роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснювалися соціальні інспектування сімей учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально