Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Заступники директорів шкіл міста Артемівська провели установчу нараду
Просмотров: 1077
21 Серпень, 2014 - 13:01
Заступники директорів шкіл міста Артемівська провели установчу нараду

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.

На нараді виступили методисти ММК Ірина Оніщенко, Тетяна Бондарівська та Ірина Єзан. Присутніх було ознайомлено з переліком нормативних документів, що регламентують підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, з методичними рекомендаціями щодо організації навчально-виховного процесу в початковій, середній та старшій ланці. Зупинилися на вивченні базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році. Були розглянуті питання про організацію роботи НВЦ «Інтелект» та Артемівського відділення Малої академії наук у 2014-2015 навчальному році, про забезпечення участі у роботі обласних секцій керівників міських методичних об’єднань та про пріоритетні напрямки виховної роботи з учнями, надані методичні рекомендації щодо підготовки і проведення першого уроку у загальноосвітніх навчальних закладах.

З кожного розглянутого питання школам були надіслані методичні рекомендації з метою їх безпосереднього виконання.

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 20 серпня 2014 року відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи, яку провела завідувач ММК Ніла Лисюк.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально