Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Мітинг до Дня визволення Артемівська в ЗОШ №5
Просмотров: 1458
9 Вересень, 2014 - 17:05
Мітинг до Дня визволення Артемівська в ЗОШ №5

Вересень для Донецької області – місяць пам’ятний, бо саме у вересні 1943 року, 71 рік тому, наша область була звільнена від німецьких окупантів. 5 вересня артемівці відзначать День визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників.

В Артемівській школі №5 відбувся мітинг, присвячений визволенню Артемівська та Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Протягом заходу учні 6-7 класів читали вірші про війну та перемогу, згадували історичні факти про визволення нашого міста та краю, переглядали документальні кадри про часи Великої Вітчизняної війни. Окрасою мітингу стали пісні, присвячені солдатам, дідусям-визволителям, перемозі у війні. Наприкінці заходу школярі вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та закликали юних донеччан не забувати великий подвиг солдат-визволителів, які віддали все, щоб над нашим містом та краєм було мирне небо.

Мітинг до Дня визволення Артемівська в ЗОШ №5Мітинг до Дня визволення Артемівська в ЗОШ №5

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально