Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 6 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Звітно-виборча батьківська конференція в Артемівській школі №7
Просмотров: 2541
2 Жовтень, 2014 - 14:01
Звітно-виборча батьківська конференція в Артемівській школі №7

29 вересня 2014 року в актовій залі Артемівської школи №7 відбулася загальношкільна звітно-виборча батьківська конференція. Зустріч із батьківською громадськістю була відкрита привітанням від учнів, які заспівали гімн школи та продекламували вірші про рідний навчальний заклад.

Перед аудиторією виступила директор школи Тетяна Бєлікова із звітом про діяльність школи за 2013-2014 навчальний рік та голова загальношкільного батьківського комітету Ніна Барильнікова із звітом щодо використання благодійних батьківських внесків.

Шляхом проведення анонімного голосування рівень роботи школи за минулий навчальний рік був визначений як достатній. Представники батьківської громадськості, обговорюючи діяльність школи, подякували адміністрації школи та педагогічному колективу за створення належних умов для усіх учасників навчально-виховного процесу. Батьки відмітили, що школа кожного року стає ще більш затишною та сучасною, не зважаючи на поважний вік самої будівлі.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально