Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 2 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Новости образования

17-02-2017 | Урок пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Бахмутській школі №18 пройшли виховні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

17-02-2017 | «E-school» - нова освіта!

Уперше на базі Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського застосували багаторічний позитивний європейський досвід дистанційної шкільної освіти. Школа стала однією з п’яти пілотних шкіл області, які взяли участь у проекті «E-school».

17-02-2017 | 15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

16-02-2017 | Пам’ятаємо про подвиг воїнів-інтернаціоналістів

Щороку 15 лютого країна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, віддає шану всім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.

16-02-2017 | У Бахмутській школі №12 пройшли заходи вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та річниця виведення військ з Афганістану.

16-02-2017 | Екологи регіонального ландшафтного парку «Клебан Бик» в гостях у учнів школи №18

Вже не перший рік плідна співпраця об’єднує учнів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського з екологами регіонального ландшафтного парку «Клебан Бик».

16-02-2017 | А час і досі не загоїв рани

Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15-02-2017 | Участь у Форумі місцевого розвитку

Директор Бахмутського НВК №11 Світлана Василенко, заступник директора з виховної роботи Олена Подопригора та учень 11-Б класу, президент шкільного Парламенту учнівського самоврядування, лідер ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Володимир Барко взяли участь у Форумі місцевого розвитку Бахмутської громади, під час проведення якого були заслухані презентації та звіти щодо стану партнерства Бахмутської громади з Програмою Розвитку ООН, обговорені проблемні питання щодо розвитку у громаді, систематизовано співпрацю з громадськими об’єднаннями.

14-02-2017 | Туристська естафета серед вихованців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій

Бахмутським міським Центром туризму, краєзнавства та екскурсій було проведено туристську естафету серед вихованців Центру, присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14-02-2017 | Вибір свого професійного майбутнього

Час навчання в старших класах школи - це не тільки  отримання знань, досвіду спілкування в громаді, перші почуття, але і час дуже важливого вибору. Саме в юнацькі роки молодій людині необхідно зробити один із найбільш відповідальних життєвих кроків - вибір свого професійного майбутнього.

Фахівці Артемівського міського центру зайнятості постійно долучаються до цього процесу, використовуючи в повній мірі  інноваційний потенціал державної служби зайнятості. Так , десятого лютого цього року відбувся профорієнтаційний урок для учнів 11-тих класів ЗОШ №18 м. Бахмут, основним завданням якого стало  виявлення професійних намірів та задатків бізнес- мислення у старшокласників, з’ясування факторів  щодо  вибору професії і якості профорієнтаційних послуг служби зайнятості серед випускників загальноосвітніх шкіл. 

13-02-2017 | Формуємо ІКТ-компетентність учителя початкової школи

Згідно з планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради на 2017 рік на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено засідання Авторської творчої майстерні «ІКТ-студія», під час якого керівник Ольга Петриченко, учитель початкових класів, поділилася власним досвідом зі способами створення та оформлення фотоматеріалів у програмах Movie Maker, ProShow Producer та Camtasia Studio.

13-02-2017 | «Спорт – це життя» - впевнені учні Бахмутської школи №5

Учні Бахмутської школи №5 з профільним навчанням з самого дитинства вчаться тому, що спорт – це запорука здоров'я і, відповідно, одна зі складових здорового способу життя.

13-02-2017 | Мітинг у Бахмутській школі №5 «Ми пам’ятаємо»

Кожного року 15 лютого країна вшановує воїнів-інтернаціоналістів, які були учасниками бойових дій на території інших держав. Так, напередодні Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у Бахмутській школі №5 відбулися відповідні заходи, приурочені цій події.

13-02-2017 | Рік Японії відкрито в Бахмутській школі №5

Японія – це країна з багатовіковою історію, традиціями та культурою, які відрізняються від українських. І це цікаво знати нам – українцям!

10 лютого в Бахмутській школі №5 офіційно було відкрито Рік Японії в Україні, оголошений Президентом України Петром Порошенком.

13-02-2017 | «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету!»

Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способи спілкування, надання допомоги, можливості заробітку тощо. Завдяки Інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж її батьки, бабусі, дідусі і більш далекі предки. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, – значиме, вірогідне, логічно обґрунтоване та безпечне.

10-02-2017 | Війна без строку давності

Афганістан… Уже більше 20 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. Випробування Афганістаном. Це не високі слова, а сувора дійсність, палюче сонце зранку, спекотний вітер-афганець, пісок, що не дає дихати.

10-02-2017 | Професійний орієнтир для учнів Бахмутської школи №5

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням тривають місячники всеобучу та профорієнтаційного виховання, оголошені Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

10-02-2017 | Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2

З метою сприяння вивченню історії Японії, виховання інтересу та поваги до культури Японії в Бахмутській ЗОШ І-ІІ ступенів №2 відбулося відкриття року Японії в Україні у вигляді конференції.

09-02-2017 | Реєстрацію на ЗНО-2017 розпочато!

З 6 лютого 2017 року особи, які хочуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, зможуть здійснити реєстрацію на ЗНО. Для цього необхідно сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації, за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua). Це можна зробити самостійно або звернутися до одного з пунктів реєстрації (школи №№5, 10, 12, 18, 24, НВК №11 м. Бахмут). Випускники поточного року будуть зареєстровані за місцем їх навчання.

09-02-2017 | Маловідомі сторінки трагічної історії України

За участі та підтримки департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, комунального позашкільного навчального закладу «Донецька обласна мала академія наук учнівської молоді», Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в бібліотеці Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА розміщено музейну експозицію «Народна війна 1917-1932 років».

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально