Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Новости образования

28-04-2017 | «Козачими стежками»

27 квітня 2017 року в Бахмутському краєзнавчому музеї відбувся захід «Козачими стежками».

28-04-2017 | У Бахмуті пройшли презентації результатів реалізованого проекту міжнародного Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)

28 квітня 2017 року в дошкільних установах №10 «Кристал» та №52 «Веселка» пройшли презентації реалізованого проекту міжнародного Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщеніх осіб на сході України».

26-04-2017 | Відбувся заключний концерт міського конкурсу художньої творчості «Дерзайте, ви – талановиті!»

У рамках тематичного місячника «Створи добро», оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, пройшов міський конкурс для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Дерзайте, ви – талановиті!».

26-04-2017 | Учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл міста стали учасниками проекту Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

З метою створення постійно діючої системи заохочення професійного навчання громадською організацією «Всеукраїнське об'єднання «Коло медіа» за сприянням міського голови Олексія Реви 24 квітня учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл міста стали учасниками проекту Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

24-04-2017 | Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування

Команда гуртківців Бахмутського міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій взяла участь у ІІ-ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування, який проходив у с. Торське м. Лиман з 21 по 23 квітня 2017 року.

24-04-2017 | У Бахмутському НВК №11 продовжується місячник екологічного виховання

У рамках місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти, педагоги Бахмутського НВК №11 намагаються виховувати в учнів любов і повагу до природи, спонукати до збереження неповторної краси рідного краю, формувати почуття відповідальності за стан природного середовища, сприяти розвитку творчих здібностей учнів, учити самостійно мислити, навчати бачити красу навколо себе, розвивати почуття прекрасного, формувати почуття дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формувати активну життєву позицію.

24-04-2017 | Екологічний нон-стоп «Земля у нас одна»

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов екологічний нон-стоп «Земля у нас одна», присвячений Міжнародному дню Матері-Землі.

24-04-2017 | За чистоту Землі, за її красу і вроду!

22 квітня – Міжнародний день Землі. З цієї нагоди в Базмутській загальноосвітній школі №7 пройшов урочистий захід «За чистоту Землі, її красу і вроду! За екологію довкілля і душі!».

24-04-2017 | Подарунок шкільним бібліотекам м. Бахмута від видавничої групи «Основа»

Шкільні бібліотеки м. Бахмута отримали щедрий подарунок від видавничої групи «Основа». Майже 1000 екземплярів літератури та 258 дисків було доставлено групою цивільного військового співробітництва ОТУ «Донецьк» до Управління освіти Бахмутської міської ради.

24-04-2017 | Військово-патріотична гра-змагання «Сокіл-Джура» в місті Бахмуті

З метою активізації роботи по відродженню історичних, патріотичних та культурних традицій українського козацтва, військово-патріотичного виховання молоді Управлінням освіти Бахмутської міської ради та Бахмутським міським Центром туризму, краєзнавства та екскурсій організовано та проведено перший (міський) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри-змагання «Сокіл-Джура».

21-04-2017 | Сумоїсти кімнати школярів «Олімп»

Олімп, це не тільки гірська вершина у сонячній Греції, а ще й назва кімнати школярів, міста, де збираються юні спортсмени і спортсменки для тренувань, в такому виді бойового мистецтва, як сумо під керівництвом досвідченого тренера Олега Реви. І не спроста кімната школярів називається Олімпом, адже її вихованці впевнено підкорюють різного рівня спортивні вершини на обласних, всеукраїнських та європейських змаганнях. І хоч сумо ще не входить у число олімпійських видів спорту, воно впевнено займає свою ланку серед любителів японських бойових мистецтв.

21-04-2017 | Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості

Напередодні всесвітнього свята Дня Землі у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль дитячої та юнацької творчості. Діти усіх вікових категорій приймали участь у трьох номінаціях: «Громадська думка», «Вокальне мистецтво», «Образотворче мистецтво».

19-04-2017 | Спортивні досягнення учнів Бахмутської школи №5

Спорт – це стиль життя вихованців волейбольної команди Бахмутської школи №5, діяльність якої організовує вчитель фізичного виховання Дмитро Дробітько.

19-04-2017 | Зустріч з «Летючим голландцем»

Нещодавно до учнів Бахмутської школи №18 завітав незвичайний гість із далекого міста Гаага, що на заході Нідерландів, біля Північного моря.

19-04-2017 | Акція «Чужа біда – моя біда»

Третій рік учні Бахмутської школи І-ІІ ступенів №2 проводять шкільну акцію «Чужа біда – моя біда», мета якої – допомогти безпритульним тваринам, яких, на жаль, дуже багато в нашому місті.

14-04-2017 | Інтерактивний урок «Первоцвіти – безцінний дар природи»

Продовжується плідна співпраця учнів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського з екологами регіонального ландшафтного парку «Клебан Бик».

14-04-2017 | Операція «Первоцвіт» в Бахмутській школі №5

Щорічно навесні у Бахмутській школі №5 організовується та проводиться екологічна акція, спрямована на збереження рослинного світу зникаючих видів первоцвітів. Учні школи традиційно залучаються та беруть активну участь у шкільних та обласних акціях.

14-04-2017 | Грайте у судоку

Японія – країна, без перебільшення, унікальна. Нанотехнології тут дивовижним чином поєднуються зі стародавніми традиціями, деякі звичаї діють нарівні з законами.

14-04-2017 | Японія – країна вранішнього сонця

Щомісяця в межах заходів до Року Японії в Україні, розроблених Управлінням освіти, в Бахмутській школі №2 проходять заходи з популяризації та активації вивчення історії, культури, традицій народу Японії.

14-04-2017 | Колектив. Команда. Взаємодія

Лідери міського учнівського самоврядування Гусєва Катерина (ЗОШ №24) та Корочанська Владислава (ЗОШ №5) разом з педагогом-організатором Оленою Первушиною відвідали обласний збір лідерів учнівського самоврядування «Лідер-2017», який пройшов у м. Слов’янську.


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально