Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 12 гостей.

Користувачі на сайті

  • admin

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Новости образования

29-03-2017 | Під щасливим дахом

У рамках місячника родинно-сімейного виховання для вихованців кімнат школярів «Бригантина», «Дружба», та «Посмішка» Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва проведено розважально-пізнавальну програма «Під щасливим дахом».

28-03-2017 | Не стань «живим товаром»

Україна входить до переліку країн, що знаходяться у «зоні ризику» в проблемі торгівлі людьми: сексуальний трафік та рабська праця неповнолітніх, залучення неповнолітніх до війни, торгівля дітьми, чорна трансплантологія. Ці та інші питання були розглянуті  фахівцями Артемівського міського центру зайнятості під час проведення семінару з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці для учнів старших класів школи-інтернату №1 м.Бахмут.

28-03-2017 | Актуальні питання розглянуто на колегії керівників навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради

Відповідно до плану роботи відбулось чергове засідання колегії Управління освіти під головуванням начальника Управління освіти Марини Рубцової.

27-03-2017 | Перемога учнів м. Бахмута на обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

21 березня двері Краматорської загальноосвітньої школи №8 гостинно відчинилися для учасників ІІ (обласного) етапу конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», учасниками якого стали і юні оратори міста Бахмута: Долгих Анна – учениця 11 класу Бахмутської ЗОШ №24, Падалка Анастасія – учениця 11 класу Бахмутської ЗОШ №10, Лебіга Анастасія – учениця 8 класу Бахмутської ЗОШ №5, Тарадай Євген – учень 10 класу Бахмутської ЗОШ №18.

27-03-2017 | «Мама, тато, я – спортивна сім’я» - родинні спортивні змагання у Бахмутській школі №5

У рамках заходів місячника родинного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в школі №5 відбулися традиційні спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед першокласників за участі їх батьків.

27-03-2017 | Учні Бахмутської школи №5 приєдналися до міських суботників

Природа дарує мешканцям міста перше весняне тепло та світло. Учні Бахмутської школи №5 також дбають та свідомо ставляться до навколишнього середовища.

27-03-2017 | Спортивна родина – здорова дитина

У рамках місячника родинно-сімейного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в дошкільному навчальному закладі №40 «Посмішка» відбулася спортивна розвага за участю батьків.

27-03-2017 | Підведено підсумки міської виставки-конкурсу «Місто орігамі»

У рамках заходів до Року Японії на базі Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва відбулося підведення підсумків та нагородження переможців виставки-конкурсу «Місто орігамі».

24-03-2017 | Виховні заходи від Ліги майбутніх поліцейських

Навчально-виховні заходи для учнів Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського провели представники Ліги майбутніх поліцейських.

24-03-2017 | Заговори, щоб я тебе побачив

Під таким гаслом відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради пройшов міський конкурс ораторського мистецтва серед учнів 9-11 класів.

23-03-2017 | Тримаємо курс у вірному напрямку

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 у складі Донецького облІППО стала учасником Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu», яка проходила з 16 по 18 березня 2017 року в м. Києві.

23-03-2017 | Публічна презентація Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва

Важливим фактором впливу на ефективність діяльності позашкільних навчальних закладів є способи реалізації органами державного контролю своїх компетенцій у сфері позашкільної освіти. Основною формою контролю діяльності позашкільних навчальних закладів є державна атестація, яка проходить один раз у десять років.

20 березня в Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулася відкрита публічна презентація закладу в межах державної атестації для представників громадськості, членів атестаційної комісії, колективу Центру, батьків вихованців.

22-03-2017 | Кращі заняття для дошкільників щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку

Добіг кінця міський конкурс «Кращі заняття для дітей дошкільного віку щодо впровадження ідей освіти сталого розвитку» для педагогів дошкільних навчальних закладів, проведений за ініціативи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради.

22-03-2017 | Відпочинок та оздоровлення дітей у період шкільних канікул в санаторії – профілакторії «Перемога»

Санаторій-профілакторій «Перемога», який є власністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, запрошує на період весняних канікул усіх школярів на оздоровлення та відпочинок, починаючи з 26.03.2017р. по 09.04.2017р.

22-03-2017 | Презентовано збірку С. Решетової «Серце матіоли»

21 березня на базі бібліотеки-філіалу №2 Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи пройшла презентація збірки «Серце матіоли» одного з найяскравіших сучасних майстрів поетичного слова Світлани Андріївни Решетової. Учителі та учні є палкими прихильниками письменниці, творчий доробок якої актуальний для будь-якого часу, бо є взірцем моральності та утвердження вічних уявлень про честь і совість, про добро і зло, про красу і неповторність.

22-03-2017 | Учні Бахмутської школи №12 – переможці обласного етапу конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Колектив Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 «Бумеранг» представляв м. Бахмут на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувся 18 березня у місті Краматорську.

22-03-2017 | Особиста першість з плавання серед учнів 6-7 класів міста Бахмута

На базі Бахмутського дитячо-юнацького клубу «Дельфін» була проведена особиста першість міста з плавання серед учнів 6-7 класів.

22-03-2017 | Дерево міцне корінням, а людина родом

Протягом березня в Бахмутській школі №5 триває місячник родинно-сімейного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради.

22-03-2017 | Проект «Демократична школа» в дії

У Бахмутській школі №24 відбувся перший візит тренерів Всеукраїнського проекту «Демократична школа».

22-03-2017 | Школярі Бахмута – призери обласного етапу конкурсу «Майстер слова»

Четверо учнів міста Бахмута взяли участь в обласному етапі конкурсу виразного читання «Майстер слова», який відбувся на базі Краматорської української гімназії.

Останні статті на сайті


Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально