Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма «місцевих стимулів» для медичних працівників на території Артемівської міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

Просмотров: 171

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що на 48 тижні у м. Бахмут захворіло на ГРВІ 312 осіб (показник на 10 тис. населення складає 40,4), у тому числі з них 200 дітей ( 64% від усіх хворих). Загальний епідпоріг тижня ( 72,4 на 10 тис.) не перевищено.

 У  Бахмутському районі ( разом з Соледарською, Сіверською та Званівською громадами) захворіло на ГРВІ на 48 тижні  309 осіб ( показник на 10 тис. населення складає 35,2),  у тому числі захворіло 217 дітей ( 70% від усіх хворих). Загальний епідпоріг тижня (72,4 на 10 тис.)  не перевищено.  

Усього за період  жовтня - листопада на ГРВІ перехворіло 4708 осіб, у тому числі у м. Бахмут - 2285 осіб, у Бахмутському районі - 2423. З осіб, що перехворіли, 70 % складають діти, у тому числі 31% діти шкільного віку.

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

Просмотров: 240

Бахмутська районна філія ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що на 45 тижні у м. Бахмут захворіло на ГРВІ 276 осіб, це на 10%  більше ніж на попередньому 44 тижні, у тому числі з них 202 дитини ( 73% від усіх хворих). Загальний епідпоріг тижня не перевищено. Серед школярів захворіло 77 дітей, що на рівні попереднього тижня.

 У  Бахмутському районі ( разом з Соледарською, Сіверською та Званівською громадами) на 45 тижні захворіло на ГРВІ  238 осіб, що на 59% більше,  ніж на попередньому 44 тижні, у тому числі захворіло 154 дитини ( 65% від усіх хворих). Загальний епідпоріг тижня не перевищено.  Серед школярів захворіло 75 дітей, що  у 3 рази більше ніж на попередньому 44 тижні.

Таким чином,  минулий тиждень відмічається поступовим зростанням захворюваності по всім віковим групам. Захворюваність дитячого населення у 2 рази перевищує захворюваність дорослих.  

Розпочався епідсезон грипу та ГРВІ

Просмотров: 286

Розпочався  епідемічний сезон з грипу та ГРВІ 2017-2018 років, який буде тривати з 40 тижня поточного року по 20 тиждень 2018 року.

На 40 та 41 тижнях ( з 02.10.2017)  на  гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) захворіло у м. Бахмут 508 осіб, з них 398 (78%) становлять діти віком до 17 років. У Бахмутському районі захворіло 652 особи, з них 487 ( 75 %) становлять діти до 17 років.

Показники захворюваності поки що  не перевищують  епідемічний поріг. Але кількість  осіб, що захворіли  на 41 тижні у порівнянні з 40 тижнем виросла у м. Бахмут на 20%, у Бахмутському районі – на 13%.

Госпіталізовано за два тижня 44 особи, з них 91%   діти до 17 років.

Щодо радіаційного фону

Просмотров: 137

У зв’язку зі зверненнями місцевих ЗМІ та окремих громадян щодо  інформації телебачення та інтернету про виявлення у повітрі країн ЄС радіоізотопу рутеній-106, Бахмутська районна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що  згідно моніторингових досліджень показники потужності експозиційної дози гамма-випромінювання за останні дні на території м. Бахмут та Бахмутського району  не змінювались і  не перевищують природного фону нашого регіону. 

Стан довкілля м. Бахмут та Бахмутського району за 9 місяців 2017 року.

Просмотров: 84

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період  9 місяців 2017 року:

Радіаційний фон .
За даними моніторингових досліджень за період 9 місяців  на стаціонарних постах  рівні зовнішнього гамма – випромінювання не перевищують значень природного радіаційного фону,  характерного для території м. Бахмут та Бахмутського району. Також проведено моніторинг радіаційного фону у 54 дитячих дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах міста та району, перевищень ГДР не виявлено.
Атмосферне повітря.

Щодо моніторингу готовності навчальних закладів до нового навчального року

Просмотров: 180

З метою оцінки готовності навчальних закладів Управління освіти Бахмутської міської ради до нового навчального року спеціалісти Бахмутської районної філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» проводили моніторингові відвідування навчальних закладів  із застосуванням лабораторно-інструментальних методів дослідження. Було здійснено  візити  до 12 загальноосвітніх навчальних закладів та  до  8 ДНЗ, робота яких призупинялась у зв’язку з ремонтними роботами.

Особлива увага приділялася якості водопостачання закладів. Досліджено 80 проб питної води за санітарно-хімічними та за мікробіологічними показниками. Усі досліджені проби відповідають вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людини»

В ході підготовки навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року спеціалістами лабораторного центру проводилася відповідна санітарно-освітня та роз’яснювальна  робота, проведено гігієнічне навчання працівників навчальних закладів.

Сезон ГРВІ наближається

Просмотров: 550

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що  згідно інформації Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «УЦКМЗ МОЗ України», Всесвітня організація охорони здоров`я  рекомендувала для виробників включити до складу грипозних вакцин наступні штами вірусів, що циркулюватимуть у Північній півкулі в сезоні 2017 – 2018 років:

 • вірус A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 - подібний вірус,
 • вірус A/Hong Kong /4801/2014 (H3N2) - подібний вірус,
 • вірус B/Brisbane/60/2008.

Щодо використання тари та посуду з полімерних матеріалів

Просмотров: 179

На сьогоднішній день населенням, як у побуті так і в громадському харчуванні, широко використовується полімерна тара та посуд. Необхідно  знати що таке полімерний посуд та чітко розуміти, як його використовувати.

Для виробництва полімерної тари та посуду найчастіше  використовуються: поліетилен (ПЕ), поліпропілен (ПП), полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ),  поліетилентерефталат (ПЕТФ), меламін (Melamin).

Полістирол ( ПС). Посуд із полістиролу в основному призначений  для  холодних харчових продуктів.

«Шкільні» хвороби

Просмотров: 164

«Шкільні» хвороби – захворювання, що діагностують у  дітей шкільного віку (від 6 до 17 років). Найчастіше  це  захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту. Також значне місце займають хвороби   органів зору.

Недостатня освітленість робочого місця, тривале перенапруження очей призводить до захворювань органів зору, щоб уникнути проблем із зором, необхідно дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог у навчальних приміщеннях.

Гризуни – на порозі

Просмотров: 161

З наближенням осені відбувається природна активізація життєдіяльності та міграції гризунів. Ні для кого не є новиною, який колосальний збиток здатні наносити гризуни. Зіпсовані продукти, сліди життєдіяльності щурів і мишей, пошкоджені електричні кабелі та елементи інтер’єру — і це все тільки при поверхневому погляді на проблему. Збиток, який завдається цими тваринами може бути куди серйознішим, адже більшість гризунів — переносники найнебезпечніших захворювань (чума, туляремія, лептоспіроз, ієрсиніоз, псевдотуберкульоз тощо).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально