Бахмутський Вісник 2016

ОСББ


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Донецький обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України

Щодо використання тари та посуду з полімерних матеріалів

Просмотров: 25

На сьогоднішній день населенням, як у побуті так і в громадському харчуванні, широко використовується полімерна тара та посуд. Необхідно  знати що таке полімерний посуд та чітко розуміти, як його використовувати.

Для виробництва полімерної тари та посуду найчастіше  використовуються: поліетилен (ПЕ), поліпропілен (ПП), полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ),  поліетилентерефталат (ПЕТФ), меламін (Melamin).

Полістирол ( ПС). Посуд із полістиролу в основному призначений  для  холодних харчових продуктів.

«Шкільні» хвороби

Просмотров: 34

«Шкільні» хвороби – захворювання, що діагностують у  дітей шкільного віку (від 6 до 17 років). Найчастіше  це  захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту. Також значне місце займають хвороби   органів зору.

Недостатня освітленість робочого місця, тривале перенапруження очей призводить до захворювань органів зору, щоб уникнути проблем із зором, необхідно дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог у навчальних приміщеннях.

Гризуни – на порозі

Просмотров: 48

З наближенням осені відбувається природна активізація життєдіяльності та міграції гризунів. Ні для кого не є новиною, який колосальний збиток здатні наносити гризуни. Зіпсовані продукти, сліди життєдіяльності щурів і мишей, пошкоджені електричні кабелі та елементи інтер’єру — і це все тільки при поверхневому погляді на проблему. Збиток, який завдається цими тваринами може бути куди серйознішим, адже більшість гризунів — переносники найнебезпечніших захворювань (чума, туляремія, лептоспіроз, ієрсиніоз, псевдотуберкульоз тощо).

Як правильно вибрати одяг та навчальні приладдя для школярів

Просмотров: 51

На вулиці ще спекотний серпень, але вже зараз батьки намагаються купити своїм школярам все необхідне. Тай усюди відкриваються шкільні ярмарки, переповнені шкільним приладдям, проте зазвичай у батьків виникають  питання, як правильно підібрати своїй дитині  одяг, взуття та інші товари та ще так щоб було і дешево і безпечно. Тому рекомендуємо врахувати наступні поради гігієністів:

Шкільна   форма повинна бути  зручною, якісною, відповідати гігієнічним рекомендаціям та нормативам щодо урахування фізіологічних особливостей дітей, їх віку, зросту тощо. 

Вода та воднообумовлені інфекції

Просмотров: 57

Літо у розпалі, сонце припікає і відпочинок на пляжі, біля води стає нормою. Чиста, на перший погляд, вода може виявитися розсадником інфекційних та паразитарних захворювань. Хвороботворні мікроби здатні протягом місяця і навіть більше жити і розмножуватися у воді. Через воду передаються кишкові інфекції бактеріальної та вірусної етіології (черевний тиф, паратифи А і В, холера, дизентерія, сальмонельоз, кампілобактеріоз, вірусний гепатит А, ентеровірусні захворювання, викликані вірусами Коксакі, ECHO та інші).

Що таке вірус Коксакі та як з ним боротися

Просмотров: 54

На цьому тижні ЗМІ ( інтернет, телебачення) повідомили, що у елітному готелі в Турції  сім’я з України заразилась вірусом Коксакі. Вважаємо необхідним довести інформацію про це захворювання.   

Як звичайний хліб може стати небезпечним для здоров'я

Просмотров: 74

У всі часи до хліба завжди було особливе, дбайливе ставлення.В останні роки на прилавках магазинів став з'являтися хліб, який псується вже на наступний день. Купуючи буханку, покупець не знає, що в ній приховано. Справа в тому, що хліб має властивість «хворіти».Про це повинні знати  пекарі, торгові підприємства і споживачі. Картопляна хвороба - найбільш поширене і небезпечне захворювання хліба. Вона вражає м'якуш пшеничного, а іноді і пшенично-житнього хліба.

28-го липня Всесвітній день боротьби з гепатитом

Просмотров: 91

Така дата обрана не випадково, адже саме в цей день народився відомий вчений і лікар Баруха Самюель Блумберг, який відкрив вірус гепатиту B і став лауреатом Нобелівської премії.

На  символі Всесвітнього дня  боротьби з гепатитом зображені три мавпи, у яких закриті вуха, рот і очі. Це вказує на головну проблему боротьби з гепатитом – його ігнорування з боку людей. Тим паче, що слухати, бачити, говорити про цю хворобу вкрай необхідно.

Безпека в перукарнях і салонах краси

Просмотров: 126

Сьогодні салони краси та перукарні надають десятки послуг, які повинні бути не тільки високої якості, але і безпечні для здоров'я.

Безроздільно довіряти усьому, на чому висить вивіска «Салон краси», на жаль, не можна. Всі манікюрні та педікюрні кабінети потенційно є зонами ризику: грибки, бородавки, стафілококові інфекції, гепатити та ВІЛ – ось тільки  стислий список інфекцій.

Як уберегти себе у поїздках за кордон?

Просмотров: 143

З встановленням з 11 червня 2017 року безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом, кількість подорожуючих українців почала стрімко зростати.

Згідно зі статистикою Всесвітньої організації з туризму, в 2010р. кількість міжнародних  подорожей у справах бізнесу, з метою дозвілля та ін. досягло 940 млн. Очікується, що число пасажирів, що здійснюють міжнародні переїзди до 2020 р. досягне 1,6 млрд.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально