Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Туризм
Просмотров: 6671

Є в Україні міста з надзвичайним минулим та яскравим сьогоденням. Вони мають власне неповторне обличчя. Приваблюють своїми вулицями та старовинними будинками. В них завжди по-домашньому тепло і затишно.

Бахмутская крепостьСаме таке – місто Бахмут, одне з найстаріших міст Донбасу, яке люблять та поважають за культурні, історичні та загальнолюдські традиції.

Завдяки своїй багатій історії та сучасному розвитку Бахмут завжди привертав до себе увагу як вітчизняних, так і іноземних туристів.

Археологічні, етнографічні, історичні, архітектурні пам’ятки, об’єкти природно-заповідного фонду на території Артемівської міської ради є цінними об’єктами туристичної індустрії.

Цікавими для гостей нашого міста будуть експозиції Бахмутського краєзнавчого музею та розроблені ним екскурсійні маршрути “Топоніміка Бахмутського краю”, “Архітектура старовинного Бахмуту”, “Оглядова екскурсія по місту”, “Бахмутській край у роки І світової війни і революцій” та інші.

г.Бахмут. Часть торговой площадиг.Бахмут. Восточная сторона.Святотроицкий собор. Не сохранился.г.Бахмут. Гостинный торговый ряд.

 

Зразком духовної спадщини українського народу, а також цікавинкою для туристів – є величезна колекція писанок з різних регіонів України, яка розташована в кімнаті-музеї при Бахмутському міському народному Домі. Оформлення кімнати-музею і наявні орнаментовані зразки писанок є базою для поширення знань з видів народного мистецтва.

Навіть не всі великі міста можуть пишатися ярмарком такого розмаху, як скажімо, ”Бахмутський шлях”, який проходить в м. Бахмут і куди приїжджають з усієї Донецької області. Маємо надію, що скоро зустрічатимемо гостей з усієї України.

Соляная симфонияЧудові та незабутні концерти симфонічного оркестру „Соляна симфонія”, що проходять в підземних соляних галереях, - вражають і приваблюють любителів класичної музики з усього світу.

 

 

Трасса "Бахмутский шлях"А ще Бахмут славиться своєю трасою для ралі, яка в свій час була кращою трасою на пострадянському просторі. В місті проводиться реконструкція стадіону – як бази національного значення для підготовки спортсменів Параолімпійський ігор. На даному етапі в місті вже успішно працює легкоатлетичний манеж.

 

В Бахмуті існують передумови для розвитку промислового туризму. Так, були б цікавими відвідування провідних промислових підприємств – ДП «Артемсіль» (підземні соляні галереї з виробками, церквою, музеєм, футбольним полем, пальмою з солі), ПрАТ „АртВайнері” (унікальне підприємство, яке виготовляє шампанське за класичним методом), ПАТ „Машинобудівний завод „Вістек”, ДРГП „Донецькгеологія” (на цих підприємствах діють музеї) та інших.

Таким чином, Бахмут – місто, відкрите для добра і добрих людей, що відвідували його або захочуть відвідати.

Посилання за темою:

ГРГП "Донецкгеология"въезд в город АртемовскСвято-Николаевский храмНовый домЦерковь Христова

Звернутись до міського голови електронною поштою
Расположение защитных сооружений
К сведению переселенцев из зоны АТО

Програма служби безпеки України "На тебе чекають дома!"
Перелік вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Артемівська, які перейменовані

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально