Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Новости

Переглядів: 54249
11-01-2018 | До уваги жителів міста!

До уваги жителів міста!

З метою реалізації Програми «Щодо організації роботи з гуманного регулювання чисельності бродячих і безпритульних тварин на території Бахмутської міської ради» просимо жителів міста у разі виявлення агресивних собак на території  Бахмута (житлові масиви, території прилеглі до соціальних об’єктів, міста масового скупчення людей ) звертатися до диспетчерської служби КП «Бахмутський ККП»  за телефоном (06274) 4-56-11 для відповідного реагування.

09-01-2018 | Загальноміська акція «Україна – єдина!» до Дня Соборності і Свободи України

22 січня вся Україна відзначатиме День Соборності, приурочений до дати проголошення Акту про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Саме 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

19-01-2018 | Бахмутський міський голова Олексій Рева відвідав з робочим візитом підприємства міста

19 січня 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева з  робочим візитом відвідав фабрику меблів «Українські конструкції» та  «Макіївський завод металевих конструкцій».

19-01-2018 | День Соборності

Бахмутським  міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  з 17 по 19 січня в школах міста Бахмут були проведені семінари на тему "День Соборності".

19-01-2018 | Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут

16.01.2018 року о 16.30 в приміщенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території міста Бахмут, та були розглянуті наступні питання:

19-01-2018 | Медична реабілітація

З 01січня 2018 року набула чинності Постанова правління Фонду соціального страхування від 13.07.2017 № 39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», згідно якої застраховані особи та члени їх сімей після перенесених довготривалих захворювань і травм мають право отримати відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

19-01-2018 | Листи школярам Бахмута від литовських друзів

Під час участі в українсько-литовському проекті «На шляху до змін» учні та педагоги Бахмутського НВК №11 відвідали дивовижні та захоплюючі міста Вільнюс та Алітус, налагодили листування між Бахмутським НВК №11 та школою Шалтіню, що знаходиться на півдні Литви у місті Алітус.

19-01-2018 | Педагоги Бахмута готуються до старту Нової української школи

Згідно з планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти на базі НВК №11 відбулося чергове засідання міської педагогічної майстерні «Академія майбутнього вчителя 1-го класу», мета якої підготувати вчителів початкової школи до впровадження Нової української школи з 1 вересня 2018 року.

19-01-2018 | Відбулось засідання колегії Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

18 січня відбулось перше в цьому році засідання колегії Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради. Основною темою питань, що були розглянуті, стала - підведення підсумків роботи за минулий рік. На порядок денний було винесене 3 питання:

19-01-2018 | Презентуємо мобільний додаток «Центр профорієнтації»

На виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка передбачає проведення службою зайнятості  системної  роботи щодо профорієнтації шкільної молоді, 18 січня 2017 року в загальноосвітній школі №5 м.Бахмут були проведені профорієнтаційні уроки для учнів старших  класів.

Ссылка на страницу: 

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально