Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Інформація щодо актуальних грантів та конкурсів, які надаються міжнародними організаціями малому бізнесу

Переглядів: 3681

До уваги суб’єктів господарювання!

Бахмутська міська рада інформує про можливість участі у грантах та конкурсах, які надаються міжнародними організаціями для підтримки малого бізнесу. Для всіх бажаючих реалізувати свої ідеї та отримати фінансову допомогу для відкриття або підтримки бізнесу регулярно оновлюється перелік діючих грантів.

Ознайомитись з більш детальною інформацією та новими актуальними грантами станом на 15 червня 2021 року можна за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1j16cwOUclrm7pnIAELFEnxXbyn92flrY/view?usp=sharing


ЄС продовжує зусилля з підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей

Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для Вашої справи. Заявки приймаються до 1 липня 2021 року. 

Оголошено тринадцять нових конкурсів програми ЄС «Креативна Європа»

Оголошено ряд грантових конкурсів наступної програми «Креативна Європа», що запланована на 2021-2027 роки. За ними підтримку можуть отримати українські організації, які працюють у секторі культури та креативних індустрій і прагнуть масштабувати свою роботу до міжнародного рівня.  

Бюджет найбільшої грантової програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» затверджено на рівні 2,4 млрд євро, що майже вдвічі більше за бюджет попереднього програмного циклу. Відповідно, в українських заявників з’явилось майже вдвічі більше можливостей для грантової підтримки та реалізації власних ідей на міжнародному рівні. 


Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України"

1.      Gazelle Finance запускає фонд прямих інвестицій для підтримки українських малих та середніх підприємств (МСП). 

Компанія з управління інвестиціями Gazelle Finance розширює співпрацю з країнами Східного Партнерства, а за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" надаватиме допомогу підприємцям на території Україні.

Gazelle Finance вже має успішний досвід реалізації підприємницького потенціалу в Грузії та Вірменії. У межах проєкту “Газель Фонд І” понад 25 млн доларів США було інвестовано у 35 компаній, які швидко зростають. Із включенням України до другого інвестиційного фонду, компанія розширить свій ринок МСП у десять разів.

 

2.      ПІДПРИЄМСТВА СХОДУ УКРАЇНИ НАВЧАЮТЬСЯ РОЗВИВАТИ МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС ЧЕРЕЗ LINKEDIN

8 червня за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) відбувся тренінг для представників компаній-партнерів Проєкту USAID з розвитку міжнародного бізнесу за допомогою бізнес-мережі LinkedIn. Участь у тренінгу взяли керівники підприємств-партнерів Проєкту USAID, викладачі вищих навчальних закладів, представники малого та середнього бізнесу, які працюють в Донецькій та Луганській областях.

 


 

Данська Рада у справах Біженців - Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії розпочинає новий проект, спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, у стабілізації їх життя, досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та отримання доходів, можливостей професійної освіти, зміцнення інституційного потенціалу та змін в законодавстві Україні.

Географія проекту: Підконтрольна Україні територія Луганської області (включаючи Попаснянський, Новоайдарський, Станично-Луганський, Біловодський, Старобільський, Кремінський, Сватівський, Міловський, Марківський, Новопсковський, Білокуракинський, Троїцький райони; міста Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк), підконтрольна Україні територія Донецької області (включаючи Лиманський, Слов’янський, Бахмутський, Олександрівський, Костянтинівський, Добропільський, Покровський, Ясинуватський, Мар’їнський, Великоновосілківський, Волноваський, Нікольський, Мангушський райони; міста Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Торецьк, Мирноград, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Маріуполь, Новогродівка, Селидове, Слов’янськ).

В рамках цього проекту планується впровадження наступних компонентів:

1. ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІКРО-БІЗНЕСУ ТА САМОЗАЙНЯТОСТІ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ.

Цей компонент передбачає надання фінансової допомоги на адаптацію/перепрофілювання бізнес-діяльності/самозайнятості в умовах епідеміологічної ситуації в Україні, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів, з метою отримання постійного доходу.

Учасники програми: ВПО, а також місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

2. ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСНУЮЧИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ ФУНКЦІОНУВАННЯ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ.

Цей компонент передбачає збереження існуючих робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту буде надана фінансова допомога, в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу.

Учасники програми: Суб'єкти мікро, малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

3. ПРОГРАМА ОТРИМАННЯ ТА/АБО ПОКРАЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇЇ, ПОВ’ЯЗАННОЇ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Цей компонент передбачає підтримку ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання індивідуальних грантів на отримання нових та, або покращення існуючих навичок, які дадуть можливість працювати/ надавати послуги дистанційно завдяки обраному навчанню/ курсу/ тренінгу.

Учасники програми: ВПО, а також місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

4. ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ, НА РИНКУ ПРАЦІ.

Цей компонент передбачає підтримку ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання індивідуальних грантів на отримання нових та покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти.

Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

5. ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ ЗАЙНЯТОСТІ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Цей компонент передбачає матеріально-технічну та інформаційно-консультаційну підтримку регіональних центрів зайнятості в східній Україні і, відповідно, допомогу ВПО та особам, які постраждали від конфлікту в Україні, в набутті професійних навичок, актуальних для наявних ринків праці, та подальшому працевлаштуванні.

Учасники програми: Регіональні центри зайнятості Донецької та Луганської області.

6. ПРОГРАМА СПРИЯННЯ ПОЛІПШЕННЮ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА, ЩО ВПЛИВАЄ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ВПО ТА ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ

В рамках цього компоненту планується проведення інформаційно-просвітницької роботи та консультацій з місцевими підприємцями (в тому числі ВПО, які володіють та керують різними підприємствами), а також представниками середнього та великого бізнесу для виявлення перешкод для економічного розвитку бізнесу. На підставі таких консультацій будуть розроблені рекомендації із зазначенням конкретних дій та механізмів для поліпшення чинного законодавства України, що перешкоджає розвитку бізнесу.

7. ПРОГРАМА БІЗНЕС-ПАРТНЕРСТВА В ПРОЕКТАХ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ ШЛЯХОМ ПОСИЛЕННЯ ЇХ РОЛІ В МІСЦЕВІЙ ЕКОНОМІЦІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ У ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВІ ЛАНЦЮЖКИ.

Головна мета цього компоненту: поліпшення умов життя місцевого вразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співробітництві з партнерами, в тому числі з бізнес-сектора.

Такими партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади та ін. Партнерство буде здійснюватися за принципом спів-фінансування як ДРБ, так і місцевим партнером.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

8. ПРОГРАМА НАДАННЯ ГРОШОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ НАСЛІДКІВ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 І ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ.

Цей компонент передбачає фінансову допомогу населенню Донецької і Луганської областей, які втратили основне джерело доходу внаслідок поширення коронавірусної інфекції COVID-19 і введення карантинних обмежень в країні.

Учасники програми: внутрішньо переміщені особи (ВПО), а також місцеві жителі, зареєстровані та проживають на підконтрольних уряду України, територіях Донецької та Луганської областей.

Для отримання додаткової інформації: натисніть тут

Перший Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Донецькій області запрошує до участі у онлайн-конкурсі стартап-проєктів студентів ЗВО, учнів закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичних осіб-винахідників. 

Якщо у Вас є ідея, але Вам не вистачає знань, досвіду чи фінансування для її реалізації – візьміть участь у конкурсі стартап-проєктів та отримайте підтримку і консультації від провідних експертів та можливість виграти фінансування власної ідеї.

Дедлайн подачі анкети-учасника: 16 червня 2021 р.

Анкета для участі у конкурсі: ddpu.edu.ua/url/pr07p

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Донецькій області створений за підтримки Організації обєднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) при Донбаському державному педагогічному університеті м. Словянськ, вул. Г.Батюка, 19 

 

За додтковою  інформацією звертайтесь:  тел.380957157204, електрона адреса  reg.acc.ddpu@gmail.com

 Підприємці Сходу України можуть отримати до $ 100 тис. грантової підтримки

Для тих, хто бажає розширити бізнес-діяльність у Донецькій або Луганській області, стартує програма підтримки бізнесу від DRC-DDG.

Це можливість отримати до $ 100 тис. грантової підтримки на реалізацію ідеї.

Хто може брати участь?

Приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та інші.

Умови програми:

кінцевим результатом проєкту має бути збільшення доходів місцевого населення;
ідея проєкту має передбачати розширення бізнес-діяльності;
проєкт повинен бути прибутковим/життєздатним;
обов’язковий внесок до 50% від загального бюджету проєкту.

Дізнатися про деталі програми й подати заявку можна тут.

Приклади проєктів:

 • розвиток швейного або взуттєвого виробництва в шахтарських / індустріальних містах із метою збільшення зайнятості.
 • співінвестування в організацію збору й перероблення молока. Мета – забезпечення конкурентоспроможних цін збуту молока для місцевих виробників.

 


Програма з відновлення фінансування проектів малих і середніх підприємств «FinancEast»

 

У Донецькій області починається реалізація програми з відновлення фінансування проектів малих і середніх підприємств «FinancEast», яка ініційована Німецьким банком розвитку KfW. 

Метою програми  є відновлення фінансування малих та середніх підприємств та збільшення присутності банків і лізингових компаній на підконтрольних Уряду України територіях Донецької і Луганської областей, шляхом надання малим та середнім підприємствам  компенсації 50% від суми кредиту або лізингу для їх наступного погашення, що гарантує повернення коштів банкам та лізинговим компаніям в розмірі 50%

Більш детальну інформацію про програму «FinancEast»  можливо отримати за посиланням:

http://guf.gov.ua/uk/programa-z-vidnovlennya-finansuvannya-investiciynih-proektiv-malih-i-serednih-pidpriyemstv-na-shodi-ukrajini

 


Допомога бізнесу

 

Урядові ініціативи щодо підтримки малих та середніх підприємств (МСП) забезпечуються через програму «Доступні кредити 5-7-9%». 29 квітня Уряд прийняв зміни до цієї програми, націлені на уточнення категорій МСП, які можуть отримати фінансування та зняття обмежень щодо максимальної суми кредиту для рефінансування. Зокрема, у рамках так званого «антикарантинного пакету» змін, внесених у програму 15 квітня передбачається:

 • МСП, річний дохід яких не перевищував 10 мільйонів євро, зможуть отримати рефінансування під нульову відсоткову ставку.
 • Зняття обмежень на таке рефінансування. Однак встановлюватиметься обмеження державної підтримки суб’єкту підприємництва, яка не може перевищувати 200 тис. євро за будь-який трирічний період.
 • Позичальники отримують можливість рефінансувати свої діючі кредити за ставкою 3%, 5%, 7% або 9% річних (залежно від категорії кредиту) на термін до 5 років у сумі до 3 мільйонів гривень.
 • Суб’єкти підприємницької діяльності отримають змогу оформити відстрочку зі сплати не лише тіла кредиту, але й відсотків на обслуговування позики. Така відстрочка може сягати 9 місяців і залежить від мети надання державної підтримки.

Крім того, 29 квітня уряд «дав зелене світло» законодавчим змінам, які передбачають надання МСП, що постраждали від COVID-19, доступу до фінансових ресурсів шляхом отримання кредитів із частковою державною гарантією. Гарантії надаватимуться Міністерством фінансів за пулом кредитів для суб’єктів господарювання, які будуть видаватись банками. Наступним кроком передбачається прийняття Верховною Радою відповідних змін до Державного Бюджету на 2020 рік та ухвалення Кабінетом Міністрів порядку надання таких гарантій.

22 квітня Кабінет Міністрів прийняв постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми». Згідно з цією постановою, фізичні особи - підприємці (ФОПи), які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, отримають допомогу на період карантину та один місяць після його закінчення. Така допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму: на дітей до 6 років - 1779 грн та на дітей віком від 6 до 10 років - 2218 грн. 29 квітня уряд прийняв рішення про виділення 1.6 млрд гривень з фонду боротьби з COVID-19 на здійснення таких виплат.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально