Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 109 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Житлові субсидії або Кожна людина, що має право на субсидію, повинна знати, як її отримати

Переглядів: 3095

Фактично сьогодні вже по всій країні ведеться активна робота з оформлення субсидій для населення. Кожне регіональне управління праці та соціального захисту населення отримало від Мінпраці, де працює центральний координаційний центр по субсидіях, всю необхідну для цього документацію та інформаційні матеріали. Нагадуємо, що цього року субсидію на житлово-комунальні послуги може отримати майже кожен, хто звернеться у місцеві органи соціального захисту із заявою, надасть декларацію про свої доходи, які надаватимуть йому право на субсидію. Громадянам, які мають інші доходи, крім пенсій і соціальної допомоги, необхідно додати довідки про доходи. Якщо витрати на оплату житлово-комунальних послуг в межах встановлених норм перевищать 15% сімейного доходу, різниця буде компенсована державною субсидією. Для сімей, які складаються лише з непрацездатних та пенсіонерів, обов’язкова плата  становитиме 10%.

Таким чином, незважаючи на те, що з 1 серпня минуло лише два тижні роботи за новим спрощеним порядком надання житлових субсидій, населення отримало необхідну інформацію. До кожної родини, в якій проживають пенсіонери, вже надійшли пакети документів для оформлення такими родинами субсидій за спрощеним порядком, який надає можливість безкоштовно надіслати документи поштою, без відвідування управлінь соціального захисту.

Для подальшого інформування населення щодо оформлення субсидій надаємо можливість ознайомитись з відповідями спеціалістів Мінпраці на деякі найбільш актуальні та найчастіші питання, які надходять на урядову «гарячу лінію» – 0800507309. Відповіді знаходяться в рубриці "Відповіді на питання, що надійшли під час проведення «Гарячої лінії»"


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально