Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Урядовий портал

Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради

Переглядів: 16648

 Юридична адреса:
вул. Миру, 44,
м. Бахмут, Донецька обл.,
84500 Україна

Контактний телефон:
(0627) 44-05-11

Електронна пошта:
chs@bahmutrada.gov.ua

Графік роботи:
понеділок – четвер – 8.00-17.15
п’ятниця  - 8.00-16.00
перерва  - 12.00-13.00

Прийом громадян відділом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради не здійснюється

Склад штату працівників відділу:

П.І.Б. Посада Розподіл обов’язків № каб. № телефону
Білик Сергій Володимирович Начальник відділу Керівництво діяльністю відділу 207 44-01-78
Семиряд Костянтин Сергійович Головний спеціаліст Виконання заходів цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи 209 44-05-11
вакансія Провідний спеціаліст Організація заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації 209 44-05-11
вакансія Спеціаліст I категорії Виконання заходів цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи 209 44-05-11

Стислий перелік функцій:

 • Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту (цивільної оборони), запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них. Контролює у межах своїх повноважень виконання затверджених програм.
 • Визначає в межах своєї компетенції рівень надзвичайної ситуації, що склалася на території Бахмутської міської ради, забезпечує оперативне і повне інформування органів управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту всіх рівнів щодо загрози її виникнення, або про її виникнення та хід ліквідації.
 • Керує роботами, пов'язаними з ліквідацією надзвичайних ситуацій, контролює  готовність відповідних сил та засобів місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (цивільної оборони) до дій за призначенням.
 • Здійснює відповідно до закону державний нагляд і контроль за виконанням вимог цивільного захисту (цивільної оборони) і техногенної безпеки, заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, станом готовності сил і засобів цивільного захисту (цивільної оборони) до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайної ситуації.
 • Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності щодо пошуку і рятування людей, ліквідації наслідків виливу нафтопродуктів, викиду шкідливих хімічних та радіоактивних речовин у довкілля.
 • Розробляє разом із зацікавленими організаціями прогнози імовірності виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, визначає  території за наявністю потенційно незабезпечених об'єктів, виробництв та загрози виникнення стихійного лиха, визначає і контролює показники ризику на об'єктах господарювання і в адміністративно-територіальних одиницях.
 • Розробляє, погоджує або затверджує плани дій з цивільного захисту (цивільної оборони) та заходів щодо запобігання виникненню і ліквідації можливих надзвичайних ситуацій та їх наслідків, які є обов'язковими до виконання місцевими органами виконавчої влади, та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності.
 • Організовує підготовку органів управління і сил цивільного захисту (цивільної  оборони) та населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій та особливого періоду.
 • Контролює проведення навчань, тренувань із цивільного захисту (цивільної оборони) на території міської ради місцевих органів виконавчої влади. органів місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.
 • Отримує інформацію від  підприємств, установ та організацій, цивільного захисту (цивільної оборони), після обробки та аналізу надає її до Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації  згідно Табелю термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту.
 • Розробляє план основних заходів цивільної оборони міста Бахмута на особливий період.
 • Організовує облік сховищ та протирадіаційних укриттів,  проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) зі складанням відповідних актів з висновками про степінь їх готовності за призначенням (щорічно), проведення смотрів-конкурсів захисних споруд.
 • Координує діяльність міських комісій: з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  евакуаційної комісії, з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони);

Послуги, які надаються населенню:
відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради послуг населенню не надає.

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації:
Скляренко Андрій Юрійович,
начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради

Програми, які знаходяться на контролі:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Дорадчі органи:


Пошук

Актуально