Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Постійні комісії Артемівської міської ради 5 скликання

Переглядів: 7308

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ ДЕПУТАТСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ И ЭТИКИ, ПРАВОВОЙ ПОЛИТИКИ, ЗАКОННОСТИ И ПРАВОПОРЯДКА:

Председатель – Дадашов Ордаш Салихович
Зам. председателя – Захаренко Владимир Степанович
Секретарь – Кищенко Светлана Ивановна

Члены комиссии:

  • Величко Владимир Ильич
  • Гайдукова Татьяна Никифоровна
  • Игнатов Александр Евгеньевич
  • Капустин Олег Анатольевич

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ ЭКОНОМИЧЕСКОЙ ПОЛИТИКИ, БЮДЖЕТА И ФИНАНСОВ:

Председатель – Гирчак Виктор Иванович
Зам. председателя – Ятченко Николай Иванович
Секретарь – Юрченкова Марина Александровна

Члены комиссии: 

  • Бледнов Валентин Петрович
  • Бабенко Владимир Васильевич
  • Гончаренко Михаил Борисович
  • Трижон Сергей Анатольевич
  • Боровик Николай Петрович
  • Пырин Сергей Николаевич
  • Шинкаренко Александр Григорьевич

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ КОММУНАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ, ЗЕМЛИ И ПРИВАТИЗАЦИИ:

Председатель – Коцкало Иван Вячеславович
Зам. председателя – Гонтарев Андрей Леонидович
Секретарь – Опанасенко Ольга Михайловна

Члены комиссии:

  • Малеваная Виктория Владимировна
  • Меркулов Игорь Анатольевич
  • Сабаев Всеволод Владимирович   

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ ИНВЕСТИЦИОННОЙ ПОЛИТИКИ, МАЛОГО И СРЕДНЕГО БИЗНЕСА:

Председатель – Головач Олег Викторович
Зам. председателя – Лихолет Игорь Валентинович
Секретарь – Дмитроц Светлана Владимировна

Члены комиссии: 

  • Мирошниченко Виктор Николаевич
  • Малазония Годердзи Джинджикоевич
  • Калеватых Николай Николаевич
  • Никитенко Алексей Николаевич
  • Шпичка Виталий Викторович  

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ СТРОИТЕЛЬСТВА, ЖКХ, ЭКОЛОГИИ, ТРАНСПОРТА И СВЯЗИ:

Председатель – Северинов Михаил Владимирович
Зам. председателя – Соловей Владимир Иванович
Секретарь – Долинская Валентина Ивановна

Члены комиссии: 

  • Гаркавцева Лилия Дмитриевна
  • Гейллер Юрий Борисович
  • Деменков Сергей Иванович
  • Корчевский Анатолий Сергеевич
  • Прокопенко Владимир Александрович
  • Гребельный Артур Викторович
  • Чуйко Ольга Владимировна
  • Кисиль Виталий Викторович

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ СОЦИАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ НАСЕЛЕНИЯ И ЗДРАВООХРАНЕНИЯ:

Председатель – Романченко Валентина Григорьевна
Зам. председателя – Витязь Владимир Михайлович
Секретарь – Богомолов Александр Сергеевич

Члены комиссии:

  • Братков Владимир Николаевич
  • Герцовский Игорь Николаевич
  • Радковский Артур Анатольевич
  • Ткаченко Сергей Владимирович
  • Трубина Татьяна Васильевна
  • Аленгос Василий Николаевич

ПОСТОЯННАЯ КОМИССИЯ ПО ВОПРОСАМ МОЛОДЕЖНОЙ ПОЛИТИКИ, ОБРАЗОВАНИЯ, КУЛЬТУРЫ И СПОРТА:

Председатель – Капленко Ольга Петровна
Зам. председателя – Лутай Сергей Николаевич
Секретарь – Скирда Игорь Владимирович

Члены комиссии: 

  • Гринфельд Лидия Ивановна
  • Андреянов Геннадий Ильич
  • Николаев Виктор Григорьевич
  • Паржицкий Вячеслав Вячеславович

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально