Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 27.12.2018 №310

Переглядів: 456

Про затвердження коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених і платних пасажирів у загальному обсязі пасажирських перевезень на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бахмут на 2019 рік

Розглянувши пропозиції робочої групи по обліку перевезень пасажирів на маршрутах міського сполучення для визначення коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених і платних пасажирів у загальному обсязі пасажирських перевезень на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бахмут, склад якої затверджений розпорядженням міського голови від 14.11.2018 № 232 рр (далі – робоча група), заслухавши інформацію від 14.12.2018 № 01-7308-06 начальника Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради Чорноівана С.П. з цього питання, враховуючи протокол засідання робочої групи від 13.12.2018 № 2, з метою впорядкування на території м. Бахмут питання перевезення пільгових категорій громадян, відповідно до Законів України: від 29.06.2004 № 1914–IV «Про міський електричний транспорт» із внесеними до нього змінами, «Про автомобільний транспорт» в редакції від 23.02.2006 № 3492– IV із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 17, 18, 30, 34, 52, 73 Закону України від 21.05.1997 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, виконком Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених і платних пасажирів у загальному обсязі пасажирських перевезень на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бахмут:
  • на міському електротранспорті (тролейбусі) – 3,0;
  • на міських автобусних маршрутах загального користування – 2,7.
 2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) використовувати коефіцієнти, затверджені цим рішенням, при проведенні у 2019 році розрахунків з підприємствами – перевізниками за перевезення пільгової категорії громадян на маршрутах міського сполучення.
 4. Доручити Управлінню розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван) довести дане рішення в установленому порядку до відома та використання в роботі підприємств – перевізників, з якими укладені договори на перевезення пасажирів на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування.
 5. Вважати таким, що з 01.01.2019 втрачає чинність рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 13.12.2017 № 265 «Про затвердження коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених і платних пасажирів у загальному обсязі пасажирських перевезень на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бахмуті на 2018 рік».
 6. Організаційне виконання рішення покласти на Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна), Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради (Чорноіван).
 7. Контроль за виконанням рішення  покласти на заступників міського голови Стрющенка О.В., Точену В.В.

Перший заступник міського голови                                    Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 27.12.2018 №310
Про затвердження коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених і платних пасажирів у загальному обсязі пасажирських перевезень на міському електротранспорті (тролейбусі) та міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бахмут на 2019 рік
17.32 KB

Пошук

Актуально