Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Бахмутської міської ради від 26.04.2017 №6/100-1862

Переглядів: 664
сессия : 

Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута

Внесени зміни:

Розглянувши службову записку від 14.04.2017 № 01-1863-06 та заслухавши інформацію від 14.04.2017 до № 01-1863-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. «Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Бахмута», враховуючи клопотання юридичних осіб та заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.26,60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, ст.ст.12, 38,39,65, 79-1, 92, 93,116,122-126, 127, 181-184 Земельного кодексу України від 25.10.2001 №2768-ІІІ із внесеними до нього змінами, Законом України від 22.05.2003 №858-ІV «Про землеустрій» із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

 1. Надати дозволи  на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута:
  1. Комунальному закладу охорони здоров’я «Бахмутська центральна районна лікарня» (код ЄДРПОУ 01990217) по вул. Миру,10 у м. Бахмуті, для обслуговування будівель із земель житлової і громадської забудови, на умовах постійного користування.
  2. Комунальному позашкільному навчальному закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Бахмутської міської ради», (код ЄДРПОУ 25120320) по вул. Миру, 63а у м. Бахмуті, для обслуговування нежитлової будівлі, на умовах постійного користування.
  3. ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНОМУ МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РЕСПЕКТ» (код ЄДРПОУ 13515510) по вул. Трудова,1-б у м. Бахмуті, для розташування виробничої бази, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, шляхом викупу.
  4. ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «МАКСІМУС-1» (код ЄДРПОУ 34433392) по вул. Незалежності, 83 у м. Бахмуті, для обслуговування об’єктів нерухомого майна, нежитлової будівлі, із земель житлової і громадської забудови, шляхом викупу.
  5. Фізичній особі Бабенку Андрію Анатолійовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Миру, 1а у м.Бахмуті, для обслуговування будівель гаражу та макетної майстерні, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди з наступним викупом.
  6. Фізичній особі Борисенку Сергію Миколайовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Трудова, 1 у м.Бахмуті, для обслуговування будівель, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди з наступним викупом.
  7. Фізичній особі Борщовій Тетяні Валентинівні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Корсунського, 71д у м.Бахмуті, для обслуговування нежилого приміщення, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди з наступним викупом.
  8. Фізичній особі Захарченко Еллі Вікторівні (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Чайковського,1 гараж б/н, у м. Бахмуті, для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди.
  9. Фізичній особі Кисиличину Михайлу Федоровичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Трудова, 1-а у м.Бахмуті, для обслуговування будівель, із земель житлової і громадської забудови, на умовах оренди з наступним викупом.
  10. Фізичній особі Стиранцю Андрію Михайловичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Героїв Праці (Кірова), 15 у м.Бахмут, для обслуговування будівель та споруд, із земель житлової і громадської забудови, шляхом викупу.
  11. Фізичній особі Шухману Юхиму Леонідовичу (п.3 ч.2 ст.10 ЗУ “Про доступ до публічної інформації (містить персональні дані)) по вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 1-е у м. Бахмуті, для сінокосіння, із земель сільськогосподарського призначення, на умовах оренди.
 2. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у пункті 1 даного рішення: розробити документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок; погодити їх у відповідності до норм чинного законодавства, надати до Бахмутської міської ради для прийняття рішення з оформлення документів на право власності та користування земельними ділянками.
 3. Визначити, що юридичні та фізичні особи, зазначені у даному рішенні, набувають право на використання земельними ділянками після одержання документів, які посвідчують право користування на них, та їх державної реєстрації.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (Отюніна), заступника міського голови Федорова Ф.К.
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                                           О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 26.04.2017 №6/100-1862
Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута
31.05 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально