Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 74 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 21.12.2020 №411

Переглядів: 1031

Про негайне відібрання дітей від бітьків

Втратило чинність на підставі:

Заслухавши інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., розглянувши клопотання служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради від 18.12.2020 № 2819/01-04 щодо негайного відібрання малолітніх дітей: містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, від матері містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження,  які мешкають за адресою: містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)).

Виходячи із інтересів  малолітніх дітей: містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), враховуючи акти  проведення оцінки рівня безпеки дітей від 14.12.2020 року, складені представниками  Бахмутського ВП ГУНП України в Донецькій області, служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медичної допомоги   м. Бахмута»,  у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози для життя та здоров’я малолітніх дітей, відповідно  до частини другої ст. 170 Сімейного кодексу України,   постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ :

  1. Негайно відібрати малолітніх дітей: містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, від матері містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози для життя та здоров’я її дітей.
  2. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева):
    1. Звернутися у семиденний строк після прийняття цього рішення до Артемівського міськрайонного суду Донецької області з позовом про позбавлення батьків батьківських прав відносно малолітніх дітей.
    2. Вживати заходи щодо соціально-правового захисту малолітніх дітей. 
  3. Управлінню охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова) забезпечити надання малолітнім дітям медичної допомоги під час їх перебування у комунальному некомерційному підприємстві «Бахмутська лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут».
  4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Мельник І.Є.

Міський  голова                                                                  О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 21.12.2020 №411
Про негайне відібрання дітей від бітьків
16.73 KB