Рубрики

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Рішення Артемівської міської ради від 24.07.2013 №6/41-755

Переглядів: 662
сессия : 

Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська

Заслухавши інформацію від 21.06.2013 №01-1597-09 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. «Про надання дозволу  на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська»,  враховуючи звіти про можливість подальшого використання майна від 29.04.2013, виконані приватним підприємством «Спецброксервіс», висновок постійно діючої комісії щодо узгодження списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради від 20.06.2013 року, відповідно до Порядку організації списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської  міської ради від 26.09.2012 №6/28-504,  керуючись ст. ст. 26,60 Закону України від 21.05.97  № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА :

 1. Надати дозвіл комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА» на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, яке знаходиться на його балансі, згідно переліку (додається).
 2. Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА» (Трущін) в установленому порядку:
  1. Підготувати акти списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, визначеного у додатку до цього рішення, та надати їх до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
  2. Вжити заходи щодо  зняття  майна, визначеного у пунктах 1-3 додатку до цього рішення, з обліку у відділенні РЕР м.Артемівська УДАІ ГУМВС України в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.
  3. Вжити заходи щодо  зняття  майна, визначеного у пунктах 4-6 додатку до цього рішення, з обліку у Державному підприємстві «Донецький експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України»  у відповідності з діючим законодавством.
  4. Вжити заходи щодо  зняття  майна, визначеного у пункті 7 додатку  до цього рішення, з обліку у Державній інспекції сільського господарства в Донецькій області у відповідності з діючим законодавством.
  5. Матеріали, які придатні для подальшого використання,  після розукомплектування майна при списанні оприбуткувати та використовувати у подальшому технологічному процесі роботи підприємства.
  6. Після оприбуткування матеріалів від розукомплектування майна, у відповідності із діючим законодавством, надати звіт про списання майна (основних засобів) до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
 3. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «БАХМУТ -  ВОДА» (Трущін), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.
 4. Контроль за  виконанням  рішення  покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.                             

Міський голова                                              О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення від 24.07.2013 №6/41-755
Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м.Артемівська
18.32 KB

Пошук

Актуально